O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 768: S. Kulesza - W. Witkowski, 15.0, ZP, ZP/116

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1775: A. Żmuda - R. Urbański, 8.0, ZP 1NS 3 SW CA= 14035.30
1775: A. Żmuda - R. Urbański, 8.0, ZP 2NS 4 SW H9+1 45028.42
2779: M. Rogowski - E. Frasoński, 12.0, ZP 3NS 4 CN DA+1 15037.40
2779: M. Rogowski - E. Frasoński, 12.0, ZP 4NS 4 SW DA+1 65047.24
3776: W. Morawski - D. Głowiński, 5.5, ZP 5NS 3 HE D8-3 15079.89
3776: W. Morawski - D. Głowiński, 5.5, ZP 6NS 4 SE DK-2 20089.11
4777: J. Pisarek - M. Siech, 18.0, ZP 7NS 2 HE SQ+1 14036.48
4777: J. Pisarek - M. Siech, 18.0, ZP 8NS 4 SW DK+1 45057.48
5774: M. Banach - M. Ostrowski, 12.0, ZP 9NS 3 SE CK= 14042.02
5774: M. Banach - M. Ostrowski, 12.0, ZP 10NS 3 CE SA+2 15037.34
6778: L. Błaziński - R. Szlachetka, 24.0, ZP 11NS 2 DE S4-1 5079.58
6778: L. Błaziński - R. Szlachetka, 24.0, ZP 12NS 4 SW HK+1 45061.42
7781: T. Kaczanowski - C. Jarmuł, 26.0, ZP 13NS 2 HS S4= 11047.77
7781: T. Kaczanowski - C. Jarmuł, 26.0, ZP 14NS 3 NTE S7= 40067.63
8780: B. Szczepańska - E. Śmieja, 2.0, ZP 15NS 4 HN H8+3 71056.18
8780: B. Szczepańska - E. Śmieja, 2.0, ZP 16NS 3 NTE S7+2 6607.48
9783: B. Listwoń - M. Uniejewski, 2.0, ZP 17NS 3 SN H3+1 17042.26
9783: B. Listwoń - M. Uniejewski, 2.0, ZP 18NS 4 SW D4-2 10068.37
10782: M. Białecki - J. Siwicki, 6.0, ZP 19NS 4 SS HK+1 45057.48
10782: M. Białecki - J. Siwicki, 6.0, ZP 20NS 4 SN HQ= 62052.23
11786: G. Rybacki - J. Sadowski, 19.0, ZP 21EW 2 SN D6-1 10069.39
11786: G. Rybacki - J. Sadowski, 19.0, ZP 22EW 5 D xN SA= 5502.49
12787: M. Pabjan - R. Paszkowski, 6.0, ZP 25EW 1 NTS C3-1 5064.74
12787: M. Pabjan - R. Paszkowski, 6.0, ZP 26EW 2 HW CA= 11026.84
13784: J. Ziętara - R. Junik, 12.0, WP 29EW 2 SW DJ+1 14070.53
13784: J. Ziętara - R. Junik, 12.0, WP 30EW 3 SW DA-2 10020.05
14785: E. Buluk - T. Pelc, 0.0, NZ 23EW 4 SW D2+1 65057.76
14785: E. Buluk - T. Pelc, 0.0, NZ 24EW 2 SE CQ-1 5043.29
15790: A. Pyclik-Chojenka - W. Tomasiak, 15.0, ZP 27EW 2 SN DJ+1 14046.16
15790: A. Pyclik-Chojenka - W. Tomasiak, 15.0, ZP 28EW 3 HE S10-1 5055.77
 +/-
 WYNIK49.60
 MIEJSCE421