O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 735: Z. Mikołajczyk - K. Buzała, 8.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1733: J. Borychowski - P. Weymann, 24.0, WP 9EW 3 HW CA= 14057.98
1733: J. Borychowski - P. Weymann, 24.0, WP 10EW 2 SS CA-1 10021.41
2729: K. Brudka - P. Busse, 32.0, WP/LB 3EW 5 CN DA+1 42021.79
2729: K. Brudka - P. Busse, 32.0, WP/LB 4EW 4 SE S7+1 65052.76
3726: M. Bukowski - G. Samol, 10.0, WP 7EW 2 HW SQ-1 10010.50
3726: M. Bukowski - G. Samol, 10.0, WP 8EW 4 SE DJ+1 45042.52
4727: A. Aleksandrzak - A. Wójcik, 27.0, WP 1EW 3 SW CA= 14064.70
4727: A. Aleksandrzak - A. Wójcik, 27.0, WP 2EW 4 SW H9+1 45071.58
5732: Z. Zabłocka - M. Powązka, 6.0, DS 5EW 4 DN CK-2 20074.34
5732: Z. Zabłocka - M. Powązka, 6.0, DS 6EW 4 SE DK= 62082.68
6701: A. Zielonacki - M. Zielonacka, 4.5, WP 19EW 2 D xW H4-5 14000.00
6701: A. Zielonacki - M. Zielonacka, 4.5, WP 20EW 3 NTS H5-1 10088.45
7697: M. Wojciechowski - R. Kujawski, 21.0, WP 13EW 2 HS CA+1 14015.75
7697: M. Wojciechowski - R. Kujawski, 21.0, WP 14EW 4 SW DA= 42059.87
8698: P. Siwiński - M. Szczepański, 14.0, LB/WP 17EW 5 DE SA-1 5078.87
8698: P. Siwiński - M. Szczepański, 14.0, LB/WP 18EW 2 NTW H6-2 10031.63
9699: J. Kopras - A. Meller, 9.0, WP 11EW 3 DE S7= 11042.15
9699: J. Kopras - A. Meller, 9.0, WP 12EW 4 NTE H7-1 509.45
10700: T. Mielcarek - Ł. Lis, 5.5, WP 15EW 4 HN C8+3 71043.82
10700: T. Mielcarek - Ł. Lis, 5.5, WP 16EW 5 HW S5= 65076.90
11717: G. Proniewicz - A. Kędzierski, 8.0, WP 29NS 2 SW DJ= 11058.68
11717: G. Proniewicz - A. Kędzierski, 8.0, WP 30NS 2 SW DK-1 5071.37
12714: J. Nawrocki - W. Chałupniczak, 1.5, WP 21NS 2 SN D6= 11076.25
12714: J. Nawrocki - W. Chałupniczak, 1.5, WP 22NS 5 D xN C8-2 30059.84
13715: R. Szamałek - L. Karwasiński, 8.0, WP 23NS 4 SW D2+1 65042.24
13715: R. Szamałek - L. Karwasiński, 8.0, WP 24NS 3 SE CQ-1 5056.71
14712: J. Kamiński - M. Wybranowski, 6.5, WP 25NS 2 SE C9-1 10069.87
14712: J. Kamiński - M. Wybranowski, 6.5, WP 26NS 3 NTW C10+3 6902.11
15713: M. Sobieralski - S. Zakrzewski, 32.0, WP 27NS 2 SN S2+1 14053.84
15713: M. Sobieralski - S. Zakrzewski, 32.0, WP 28NS 1 NTE C7-1 5044.23
 +/-
 WYNIK49.41
 MIEJSCE433