O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 734: J. Catlow - M. Augustyn, 5.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1742: S. Samól - A. Czepnik, 8.0, WP 1EW 3 SE C4= 14064.70
1742: S. Samól - A. Czepnik, 8.0, WP 2EW 4 SW H10+1 45071.58
2742: S. Samól - A. Czepnik, 8.0, WP 3EW 3 NTS D3+1 43014.44
2740: A. Winnowicz - J. Winnowicz, 8.0, WP 4NS 4 SW C7+1 65047.24
3738: A. Przybylski - J. Cieśliński, 4.0, WP 5NS 4 DN HJ= 13074.73
3738: A. Przybylski - J. Cieśliński, 4.0, WP 6NS 4 SE C7-1 10059.45
4741: J. Wygowski - S. Czapliński, 18.0, WP 7EW 2 HE SQ+1 14063.52
4741: J. Wygowski - S. Czapliński, 18.0, WP 8EW 3 NTE C8+2 46071.52
5739: A. Peszke - E. Niewierowski, 16.0, WP 9EW 3 CN HQ-2 10025.13
5739: A. Peszke - E. Niewierowski, 16.0, WP 10EW 1 NTE DK+1 12037.86
6716: W. Szczepaniak - C. Kościelak, 9.0, WP 11EW 3 NTE S4+1 43086.52
6716: W. Szczepaniak - C. Kościelak, 9.0, WP 12EW 3 NTE H7+2 46051.31
7720: R. Pałasz - W. Sroczyński, 20.0, WP/LB 15EW 3 NTS S7+1 63088.55
7720: R. Pałasz - W. Sroczyński, 20.0, WP/LB 16EW 4 NTE C5= 63057.61
8721: A. Wujków - A. Błachnio, 30.0, KP 19EW 4 SN HA+1 45042.52
8721: A. Wujków - A. Błachnio, 30.0, KP 20EW 4 SS D2= 62047.77
9718: M. Dobrowolski - A. Maduzia, 14.0, WP 13EW 1 NTS S4-1 10086.22
9718: M. Dobrowolski - A. Maduzia, 14.0, WP 14EW 3 NTE C8= 40032.37
10719: S. Piechocki - M. Pędziński, 24.0, WP 17EW 3 S xN S10+1 6302.10
10719: S. Piechocki - M. Pędziński, 24.0, WP 18EW 4 SW HA-3 1509.97
11703: T. Dorobek - H. Duszyński, 7.0, DS/WP 21EW 2 SN D6= 11023.75
11703: T. Dorobek - H. Duszyński, 7.0, DS/WP 22EW 4 SE S5+1 65074.54
12702: Z. Wierzbicki - J. Rosochowicz, 7.5, WP 25EW 1 NTS S10= 9044.87
12702: Z. Wierzbicki - J. Rosochowicz, 7.5, WP 26EW 2 HW CA= 11026.84
13705: T. Grobys - W. Grobys, 5.0, WP 29EW 3 CS DK-1 10025.00
13705: T. Grobys - W. Grobys, 5.0, WP 30EW 3 DN S7-1 5039.18
14704: T. Wasilewski - T. Buchnajzer, 12.0, WP 23EW 3 NTE H6-1 10018.29
14704: T. Wasilewski - T. Buchnajzer, 12.0, WP 24EW 3 SE D10-2 10013.03
15707: R. Włodkowski - C. Kmiecik, 10.0, WP 27EW 2 SN DJ+1 14046.16
15707: R. Włodkowski - C. Kmiecik, 10.0, WP 28EW 2 HE D6-1 5055.77
 +/-
 WYNIK46.75
 MIEJSCE559