O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 730: M. Błażejewski - A. Serafin, 0.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1729: K. Brudka - P. Busse, 32.0, WP/LB 1EW 3 NTE H5-3 1501.31
1729: K. Brudka - P. Busse, 32.0, WP/LB 2EW 3 SW H9+2 20025.40
2726: M. Bukowski - G. Samol, 10.0, WP 5EW 2 DN H5+2 13025.27
2726: M. Bukowski - G. Samol, 10.0, WP 6EW 3 NTE S10-2 20010.89
3727: A. Aleksandrzak - A. Wójcik, 27.0, WP 9EW 4 HW CK-1 1006.68
3727: A. Aleksandrzak - A. Wójcik, 27.0, WP 10EW 2 DW S9+2 13041.64
4732: Z. Zabłocka - M. Powązka, 6.0, DS 3EW 2 SS C7+2 17045.41
4732: Z. Zabłocka - M. Powązka, 6.0, DS 4EW 4 SW DA+1 65052.76
5733: J. Borychowski - P. Weymann, 24.0, WP 7EW 2 HW SQ-1 10010.50
5733: J. Borychowski - P. Weymann, 24.0, WP 8EW 4 SW HJ+1 45042.52
6697: M. Wojciechowski - R. Kujawski, 21.0, WP 11EW 3 DE S2-1 5020.42
6697: M. Wojciechowski - R. Kujawski, 21.0, WP 12EW 6 NTE C8-3 1501.84
7698: P. Siwiński - M. Szczepański, 14.0, LB/WP 15EW 4 HN H3+3 71043.82
7698: P. Siwiński - M. Szczepański, 14.0, LB/WP 16EW 4 HW D3+1 65076.90
8699: J. Kopras - A. Meller, 9.0, WP 19EW 4 SN HA+1 45042.52
8699: J. Kopras - A. Meller, 9.0, WP 20EW 3 NTS D2+1 63032.02
9700: T. Mielcarek - Ł. Lis, 5.5, WP 13EW 2 HS D7-1 10086.22
9700: T. Mielcarek - Ł. Lis, 5.5, WP 14EW 4 HW DA-1 5010.40
10701: A. Zielonacki - M. Zielonacka, 4.5, WP 17EW 4 SN H3= 42030.05
10701: A. Zielonacki - M. Zielonacka, 4.5, WP 18EW 1 SW C3+2 14090.55
11713: M. Sobieralski - S. Zakrzewski, 32.0, WP 21NS 2 SN D6-1 10030.61
11713: M. Sobieralski - S. Zakrzewski, 32.0, WP 22NS 4 SE HK+1 65025.46
12717: G. Proniewicz - A. Kędzierski, 8.0, WP 23NS 6 SW D2-1 10081.71
12717: G. Proniewicz - A. Kędzierski, 8.0, WP 24NS 2 SE D10-1 5056.71
13714: J. Nawrocki - W. Chałupniczak, 1.5, WP 25NS 2 SE D10= 11010.26
13714: J. Nawrocki - W. Chałupniczak, 1.5, WP 26NS 4 HW CK= 62017.63
14715: R. Szamałek - L. Karwasiński, 8.0, WP 27NS 2 NTN DJ-1 505.56
14715: R. Szamałek - L. Karwasiński, 8.0, WP 28NS 4 HE CA-2 10074.93
15712: J. Kamiński - M. Wybranowski, 6.5, WP 29NS 2 SW H10+2 1709.34
15712: J. Kamiński - M. Wybranowski, 6.5, WP 30NS 4 DN SQ-2 10044.33
 +/--0.17
 WYNIK34.95
 MIEJSCE769