O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 728: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1719: S. Piechocki - M. Pędziński, 24.0, WP 9EW 2 HW S3+2 17085.34
1719: S. Piechocki - M. Pędziński, 24.0, WP 10EW 3 CW SK+2 15062.66
2716: W. Szczepaniak - C. Kościelak, 9.0, WP 3EW 4 CN H6+1 15062.60
2716: W. Szczepaniak - C. Kościelak, 9.0, WP 4EW 5 SW C7= 65052.76
3720: R. Pałasz - W. Sroczyński, 20.0, WP/LB 7EW 2 HE SQ+1 14063.52
3720: R. Pałasz - W. Sroczyński, 20.0, WP/LB 8EW 3 NTE H7+2 46071.52
4721: A. Wujków - A. Błachnio, 30.0, KP 1EW 4 SW CK-1 5018.24
4721: A. Wujków - A. Błachnio, 30.0, KP 2EW 2 SW H9+3 20025.40
5718: M. Dobrowolski - A. Maduzia, 14.0, WP 5EW 2 SS H2-2 20074.34
5718: M. Dobrowolski - A. Maduzia, 14.0, WP 6EW 4 SW CJ-1 10040.55
6707: R. Włodkowski - C. Kmiecik, 10.0, WP 19EW 6 SS HQ-1 5089.24
6707: R. Włodkowski - C. Kmiecik, 10.0, WP 20EW 4 SS D7-1 10088.45
7703: T. Dorobek - H. Duszyński, 7.0, DS/WP 13EW 2 HS H5-2 20095.93
7703: T. Dorobek - H. Duszyński, 7.0, DS/WP 14EW 4 SW DA= 42059.87
8702: Z. Wierzbicki - J. Rosochowicz, 7.5, WP 17EW 4 SN S10= 42030.05
8702: Z. Wierzbicki - J. Rosochowicz, 7.5, WP 18EW 2 H xS HK= 6700.39
9705: T. Grobys - W. Grobys, 5.0, WP 11EW 3 NTW SJ-1 5020.42
9705: T. Grobys - W. Grobys, 5.0, WP 12EW 4 SW C7+1 45038.58
10704: T. Wasilewski - T. Buchnajzer, 12.0, WP 15EW 6 HN S3= 143011.45
10704: T. Wasilewski - T. Buchnajzer, 12.0, WP 16EW 4 HE C9= 62039.96
11701: A. Zielonacki - M. Zielonacka, 4.5, WP 29EW 2 SW DJ= 11041.32
11701: A. Zielonacki - M. Zielonacka, 4.5, WP 30EW 3 SW C9-2 10020.05
12697: M. Wojciechowski - R. Kujawski, 21.0, WP 23EW 3 NTE H6-1 10018.29
12697: M. Wojciechowski - R. Kujawski, 21.0, WP 24EW 3 CN S4-1 5071.32
13698: P. Siwiński - M. Szczepański, 14.0, LB/WP 27EW 2 SN S2+1 14046.16
13698: P. Siwiński - M. Szczepański, 14.0, LB/WP 28EW 1 NTE C7-1 5055.77
14699: J. Kopras - A. Meller, 9.0, WP 21EW 2 SN HK-1 10069.39
14699: J. Kopras - A. Meller, 9.0, WP 22EW 5 DN SA-2 10025.33
15700: T. Mielcarek - Ł. Lis, 5.5, WP 25EW 2 CS H2-1 5064.74
15700: T. Mielcarek - Ł. Lis, 5.5, WP 26EW 3 HW CA-1 10013.29
 +/-
 WYNIK48.56
 MIEJSCE467