O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 721: A. Wujków - A. Błachnio, 30.0, KP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1722: R. Góralczyk - M. Jankowski, 2.5, WP 5NS 4 D xN CK-1 20025.66
1722: R. Góralczyk - M. Jankowski, 2.5, WP 6NS 4 SE CJ-1 10059.45
2725: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP 7NS 2 HE SQ= 11071.26
2725: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP 8NS 4 SE HJ+2 48012.07
3724: S. Bałdysz - J. Pędziński, 9.0, DS/WP 9NS 2 HW D10+1 14042.02
3724: S. Bałdysz - J. Pędziński, 9.0, DS/WP 10NS 2 SS S7-2 20014.23
4728: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 1NS 4 SW CK-1 5081.76
4728: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 2NS 2 SW H9+3 20074.60
5723: M. Górny - S. Masternak, 10.0, WP 3NS 2 SS C9-1 5011.42
5723: M. Górny - S. Masternak, 10.0, WP 4NS 4 SW DA+1 65047.24
6740: A. Winnowicz - J. Winnowicz, 8.0, WP 15NS 3 NTS S7+2 66025.66
6740: A. Winnowicz - J. Winnowicz, 8.0, WP 16NS 3 NTE CJ+1 63042.39
7741: J. Wygowski - S. Czapliński, 18.0, WP 17NS 5 C xW SK-2 30054.07
7741: J. Wygowski - S. Czapliński, 18.0, WP 18NS 4 SW HA-2 10068.37
8734: J. Catlow - M. Augustyn, 5.0, WP 19NS 4 SN HA+1 45057.48
8734: J. Catlow - M. Augustyn, 5.0, WP 20NS 4 SS D2= 62052.23
9738: A. Przybylski - J. Cieśliński, 4.0, WP 11NS 2 DE S4+1 11057.85
9738: A. Przybylski - J. Cieśliński, 4.0, WP 12NS 3 NTE H7+1 43071.13
10739: A. Peszke - E. Niewierowski, 16.0, WP 13NS 2 HS CA-1 10013.78
10739: A. Peszke - E. Niewierowski, 16.0, WP 14NS 3 NTE C8= 40067.63
11718: M. Dobrowolski - A. Maduzia, 14.0, WP 21EW 2 SN C3-1 10069.39
11718: M. Dobrowolski - A. Maduzia, 14.0, WP 22EW 5 D xN C8-1 10025.33
12716: W. Szczepaniak - C. Kościelak, 9.0, WP 23EW 4 SE H6+2 68087.76
12716: W. Szczepaniak - C. Kościelak, 9.0, WP 24EW 3 DN S4= 1106.19
13742: S. Samól - A. Czepnik, 8.0, WP 25EW 3 C xN C5-2 30099.21
13742: S. Samól - A. Czepnik, 8.0, WP 26EW 3 NTW CA-1 10013.29
14719: S. Piechocki - M. Pędziński, 24.0, WP 27NS 2 SS CJ+1 14053.84
14719: S. Piechocki - M. Pędziński, 24.0, WP 28NS 3 HE D6-2 10074.93
15720: R. Pałasz - W. Sroczyński, 20.0, WP/LB 29NS 3 H xE CK+1 9300.00
15720: R. Pałasz - W. Sroczyński, 20.0, WP/LB 30NS 4 D xN S7-1 10044.33
 +/-
 WYNIK47.49
 MIEJSCE526