O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 719: S. Piechocki - M. Pędziński, 24.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1728: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 9NS 2 HW S3+2 17014.66
1728: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 10NS 3 CW SK+2 15037.34
2723: M. Górny - S. Masternak, 10.0, WP 1NS 4 SW CA-1 5081.76
2723: M. Górny - S. Masternak, 10.0, WP 2NS 4 SW H10+1 45028.42
3722: R. Góralczyk - M. Jankowski, 2.5, WP 3NS 3 CN S8+2 15037.40
3722: R. Góralczyk - M. Jankowski, 2.5, WP 4NS 5 SW DA= 65047.24
4725: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP 5NS 4 D xN CK= 71095.90
4725: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP 6NS 4 SE C7-2 20089.11
5724: S. Bałdysz - J. Pędziński, 9.0, DS/WP 7NS 2 HE SQ= 11071.26
5724: S. Bałdysz - J. Pędziński, 9.0, DS/WP 8NS 4 SE DJ+1 45057.48
6738: A. Przybylski - J. Cieśliński, 4.0, WP 19NS 4 SN HA+1 45057.48
6738: A. Przybylski - J. Cieśliński, 4.0, WP 20NS 4 SN HQ+1 65083.73
7739: A. Peszke - E. Niewierowski, 16.0, WP 11NS 2 H xS D5-3 5004.71
7739: A. Peszke - E. Niewierowski, 16.0, WP 12NS 6 SE HQ-3 15098.16
8740: A. Winnowicz - J. Winnowicz, 8.0, WP 13NS 2 HS CA+1 14084.25
8740: A. Winnowicz - J. Winnowicz, 8.0, WP 14NS 4 SW DA= 42040.13
9741: J. Wygowski - S. Czapliński, 18.0, WP 15NS 6 HN C8+1 146095.66
9741: J. Wygowski - S. Czapliński, 18.0, WP 16NS 5 HE D4= 65023.10
10734: J. Catlow - M. Augustyn, 5.0, WP 17NS 3 S xN S10+1 63097.90
10734: J. Catlow - M. Augustyn, 5.0, WP 18NS 4 SW HA-3 15090.03
11720: R. Pałasz - W. Sroczyński, 20.0, WP/LB 21NS 2 SN HK= 11076.25
11720: R. Pałasz - W. Sroczyński, 20.0, WP/LB 22NS 5 SE D8= 65025.46
12718: M. Dobrowolski - A. Maduzia, 14.0, WP 23NS 4 SE S4+2 68012.24
12718: M. Dobrowolski - A. Maduzia, 14.0, WP 24NS 3 CN S5-1 5028.68
13716: W. Szczepaniak - C. Kościelak, 9.0, WP 25EW 2 SW CK= 11089.74
13716: W. Szczepaniak - C. Kościelak, 9.0, WP 26EW 4 HW CK-2 2004.34
14721: A. Wujków - A. Błachnio, 30.0, KP 27EW 2 SS CJ+1 14046.16
14721: A. Wujków - A. Błachnio, 30.0, KP 28EW 3 HE D6-2 10025.07
15742: S. Samól - A. Czepnik, 8.0, WP 29EW 3 NTS DA-2 20093.55
15742: S. Samól - A. Czepnik, 8.0, WP 30EW 3 D xN S6-1 10055.67
 +/-
 WYNIK56.43
 MIEJSCE120