O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 713: M. Sobieralski - S. Zakrzewski, 32.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1706: S. Maciejewski - D. Lisiecki, 9.0, WP 1EW 3 SW CK= 14064.70
1706: S. Maciejewski - D. Lisiecki, 9.0, WP 2EW 4 SW H10+2 48091.84
2709: P. Walczak - J. Kościelny, 30.0, WP 5EW 4 D xN CK-1 20074.34
2709: P. Walczak - J. Kościelny, 30.0, WP 6EW 4 SE DQ-1 10040.55
3708: W. Kwiatkowski - E. Knapik, 17.0, WP 9EW 3 C xN HQ-2 30097.12
3708: W. Kwiatkowski - E. Knapik, 17.0, WP 10EW 5 C xW S9= 75097.91
4711: M. Cankudis - P. Morawski, 5.0, WP 3EW 3 CN H6+2 15062.60
4711: M. Cankudis - P. Morawski, 5.0, WP 4EW 6 SW C6-1 1002.89
5710: W. Kaniewski - M. Masłowski, 6.0, WP 7EW 2 HE D3+1 14063.52
5710: W. Kaniewski - M. Masłowski, 6.0, WP 8EW 4 SE C8+2 48087.93
6729: K. Brudka - P. Busse, 32.0, WP/LB 11EW 3 NTE HA= 40073.30
6729: K. Brudka - P. Busse, 32.0, WP/LB 12EW 3 NTE SJ+3 49084.65
7726: M. Bukowski - G. Samol, 10.0, WP 15EW 4 HN S9+2 68065.53
7726: M. Bukowski - G. Samol, 10.0, WP 16EW 3 NTE S7+1 63057.61
8727: A. Aleksandrzak - A. Wójcik, 27.0, WP 19EW 6 SN CJ-1 5089.24
8727: A. Aleksandrzak - A. Wójcik, 27.0, WP 20EW 4 SN HQ+1 65016.27
9732: Z. Zabłocka - M. Powązka, 6.0, DS 13EW 2 SE HA-1 10075.20
9732: Z. Zabłocka - M. Powązka, 6.0, DS 14EW 4 SW CA= 42059.87
10733: J. Borychowski - P. Weymann, 24.0, WP 17EW 3 SN C10+1 17057.74
10733: J. Borychowski - P. Weymann, 24.0, WP 18EW 4 SE D4-2 10031.63
11730: M. Błażejewski - A. Serafin, 0.0, WP 21EW 2 SN D6-1 10069.39
11730: M. Błażejewski - A. Serafin, 0.0, WP 22EW 4 SE HK+1 65074.54
12731: J. Wędrychowicz - R. Nowicki, 16.0, WP 25EW 2 SW D7= 11089.74
12731: J. Wędrychowicz - R. Nowicki, 16.0, WP 26EW 2 HW CA= 11026.84
13737: E. Rodziewicz-Bielewicz - O. Rodziewicz-Bielewicz, 18.0, WP 29EW 3 CS DA-1 10025.00
13737: E. Rodziewicz-Bielewicz - O. Rodziewicz-Bielewicz, 18.0, WP 30EW 3 SW DA= 14067.15
14736: K. Kufel - J. Kufel, 5.0, WP 23EW 5 SW D2= 65057.76
14736: K. Kufel - J. Kufel, 5.0, WP 24EW 2 SE S3-1 5043.29
15735: Z. Mikołajczyk - K. Buzała, 8.0, WP 27EW 2 SN S2+1 14046.16
15735: Z. Mikołajczyk - K. Buzała, 8.0, WP 28EW 1 NTE C7-1 5055.77
 +/-
 WYNIK61.67
 MIEJSCE23