O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 705: T. Grobys - W. Grobys, 5.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1699: J. Kopras - A. Meller, 9.0, WP 5EW 3 DN CK= 11032.14
1699: J. Kopras - A. Meller, 9.0, WP 6EW 3 NTE DK-2 20010.89
2700: T. Mielcarek - Ł. Lis, 5.5, WP 9EW 3 SE C9= 14057.98
2700: T. Mielcarek - Ł. Lis, 5.5, WP 10EW 4 CW C5+1 15062.66
3701: A. Zielonacki - M. Zielonacka, 4.5, WP 3EW 5 CN DA+1 42021.79
3701: A. Zielonacki - M. Zielonacka, 4.5, WP 4EW 4 SW DA+1 65052.76
4697: M. Wojciechowski - R. Kujawski, 21.0, WP 7EW 2 HE SQ+1 14063.52
4697: M. Wojciechowski - R. Kujawski, 21.0, WP 8EW 3 NTE C8+2 46071.52
5698: P. Siwiński - M. Szczepański, 14.0, LB/WP 1EW 3 SW CK= 14064.70
5698: P. Siwiński - M. Szczepański, 14.0, LB/WP 2EW 4 SW H9+2 48091.84
6722: R. Góralczyk - M. Jankowski, 2.5, WP 15NS 4 HN D4+1 65016.84
6722: R. Góralczyk - M. Jankowski, 2.5, WP 16NS 3 NTE C9= 60072.44
7725: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP 17NS 5 DE H9-1 5021.13
7725: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP 18NS 1 NTE C2+1 12014.70
8724: S. Bałdysz - J. Pędziński, 9.0, DS/WP 19NS 4 SN HA+1 45057.48
8724: S. Bałdysz - J. Pędziński, 9.0, DS/WP 20NS 4 S xN DJ= 79098.42
9728: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 11NS 3 NTW SJ-1 5079.58
9728: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 12NS 4 SW C7+1 45061.42
10723: M. Górny - S. Masternak, 10.0, WP 13NS 2 NTS D7-1 10013.78
10723: M. Górny - S. Masternak, 10.0, WP 14NS 4 SW DA= 42040.13
11740: A. Winnowicz - J. Winnowicz, 8.0, WP 25NS 1 NTN S5= 9055.13
11740: A. Winnowicz - J. Winnowicz, 8.0, WP 26NS 2 HW CA+1 14050.79
12741: J. Wygowski - S. Czapliński, 18.0, WP 27NS 2 SN S3+1 14053.84
12741: J. Wygowski - S. Czapliński, 18.0, WP 28NS 4 HE D6-3 15093.44
13734: J. Catlow - M. Augustyn, 5.0, WP 29NS 3 CS DK-1 10075.00
13734: J. Catlow - M. Augustyn, 5.0, WP 30NS 3 DN S7-1 5060.82
14738: A. Przybylski - J. Cieśliński, 4.0, WP 21NS 2 SS C3= 11076.25
14738: A. Przybylski - J. Cieśliński, 4.0, WP 22NS 4 SE H3+1 65025.46
15739: A. Peszke - E. Niewierowski, 16.0, WP 23NS 3 NTE HQ-1 10081.71
15739: A. Peszke - E. Niewierowski, 16.0, WP 24NS 2 SE CQ-1 5056.71
 +/-
 WYNIK54.50
 MIEJSCE191