O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 701: A. Zielonacki - M. Zielonacka, 4.5, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1707: R. Włodkowski - C. Kmiecik, 10.0, WP 9NS 2 HW S10+2 17014.66
1707: R. Włodkowski - C. Kmiecik, 10.0, WP 10NS 3 SS CA-3 3009.27
2704: T. Wasilewski - T. Buchnajzer, 12.0, WP 1NS 4 SE C4-1 5081.76
2704: T. Wasilewski - T. Buchnajzer, 12.0, WP 2NS 4 SW H10+1 45028.42
3705: T. Grobys - W. Grobys, 5.0, WP 3NS 5 CN DA+1 42078.21
3705: T. Grobys - W. Grobys, 5.0, WP 4NS 4 SW DA+1 65047.24
4702: Z. Wierzbicki - J. Rosochowicz, 7.5, WP 5NS 3 HE SA= 14035.58
4702: Z. Wierzbicki - J. Rosochowicz, 7.5, WP 6NS 4 SE C7= 62017.32
5703: T. Dorobek - H. Duszyński, 7.0, DS/WP 7NS 2 HE SQ+1 14036.48
5703: T. Dorobek - H. Duszyński, 7.0, DS/WP 8NS 4 SE S5+2 48012.07
6735: Z. Mikołajczyk - K. Buzała, 8.0, WP 19NS 2 D xW H4-5 1400100.00
6735: Z. Mikołajczyk - K. Buzała, 8.0, WP 20NS 3 NTS H5-1 10011.55
7736: K. Kufel - J. Kufel, 5.0, WP 11NS 3 NTE D9+1 43013.48
7736: K. Kufel - J. Kufel, 5.0, WP 12NS 4 SW HK+1 45061.42
8737: E. Rodziewicz-Bielewicz - O. Rodziewicz-Bielewicz, 18.0, WP 13NS 2 HS S6-1 10013.78
8737: E. Rodziewicz-Bielewicz - O. Rodziewicz-Bielewicz, 18.0, WP 14NS 4 SE S7= 42040.13
9731: J. Wędrychowicz - R. Nowicki, 16.0, WP 15NS 5 HN C8+2 71056.18
9731: J. Wędrychowicz - R. Nowicki, 16.0, WP 16NS 4 HW CA= 62060.04
10730: M. Błażejewski - A. Serafin, 0.0, WP 17NS 4 SN H3= 42069.95
10730: M. Błażejewski - A. Serafin, 0.0, WP 18NS 1 SW C3+2 1409.45
11728: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 29NS 2 SW DJ= 11058.68
11728: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 30NS 3 SW C9-2 10079.95
12723: M. Górny - S. Masternak, 10.0, WP 21NS 1 NTW H7= 9046.70
12723: M. Górny - S. Masternak, 10.0, WP 22NS 4 SW D8= 62049.34
13722: R. Góralczyk - M. Jankowski, 2.5, WP 23NS 4 SW D2+2 68012.24
13722: R. Góralczyk - M. Jankowski, 2.5, WP 24NS 2 SE H5-1 5056.71
14725: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP 25NS 1 NTS C3= 9055.13
14725: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP 26NS 3 NTW C10+2 6606.19
15724: S. Bałdysz - J. Pędziński, 9.0, DS/WP 27NS 2 SN S2+1 14053.84
15724: S. Bałdysz - J. Pędziński, 9.0, DS/WP 28NS 1 NTE C7= 9022.84
 +/-
 WYNIK41.29
 MIEJSCE710