O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 700: T. Mielcarek - Ł. Lis, 5.5, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1704: T. Wasilewski - T. Buchnajzer, 12.0, WP 7NS 2 HE SQ+1 14036.48
1704: T. Wasilewski - T. Buchnajzer, 12.0, WP 8NS 4 SW DK+1 45057.48
2705: T. Grobys - W. Grobys, 5.0, WP 9NS 3 SE C9= 14042.02
2705: T. Grobys - W. Grobys, 5.0, WP 10NS 4 CW C5+1 15037.34
3702: Z. Wierzbicki - J. Rosochowicz, 7.5, WP 1NS 4 SW CA-1 5081.76
3702: Z. Wierzbicki - J. Rosochowicz, 7.5, WP 2NS 3 SW H10+2 20074.60
4703: T. Dorobek - H. Duszyński, 7.0, DS/WP 3NS 4 CN S6+1 15037.40
4703: T. Dorobek - H. Duszyński, 7.0, DS/WP 4NS 4 SW DA+1 65047.24
5707: R. Włodkowski - C. Kmiecik, 10.0, WP 5NS 3 DN CK-1 10042.06
5707: R. Włodkowski - C. Kmiecik, 10.0, WP 6NS 4 SE DK= 62017.32
6736: K. Kufel - J. Kufel, 5.0, WP 17NS 5 D xE SA-1 10025.85
6736: K. Kufel - J. Kufel, 5.0, WP 18NS 4 SW HA-2 10068.37
7737: E. Rodziewicz-Bielewicz - O. Rodziewicz-Bielewicz, 18.0, WP 19NS 4 SS HQ+1 45057.48
7737: E. Rodziewicz-Bielewicz - O. Rodziewicz-Bielewicz, 18.0, WP 20NS 2 SN HJ= 11018.64
8731: J. Wędrychowicz - R. Nowicki, 16.0, WP 11NS 3 NTW SJ-1 5079.58
8731: J. Wędrychowicz - R. Nowicki, 16.0, WP 12NS 4 SE C8+1 45061.42
9730: M. Błażejewski - A. Serafin, 0.0, WP 13NS 2 HS D7-1 10013.78
9730: M. Błażejewski - A. Serafin, 0.0, WP 14NS 4 HW DA-1 5089.60
10735: Z. Mikołajczyk - K. Buzała, 8.0, WP 15NS 4 HN C8+3 71056.18
10735: Z. Mikołajczyk - K. Buzała, 8.0, WP 16NS 5 HW S5= 65023.10
11723: M. Górny - S. Masternak, 10.0, WP 27NS 2 SN S3+1 14053.84
11723: M. Górny - S. Masternak, 10.0, WP 28NS 4 HE D6-2 10074.93
12722: R. Góralczyk - M. Jankowski, 2.5, WP 29NS 3 CS DK-1 10075.00
12722: R. Góralczyk - M. Jankowski, 2.5, WP 30NS 3 HN S6-3 15026.65
13725: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP 21NS 4 SN C3-2 2008.18
13725: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP 22NS 4 S xE HK+1 9901.44
14724: S. Bałdysz - J. Pędziński, 9.0, DS/WP 23NS 3 NTE D4+1 63064.21
14724: S. Bałdysz - J. Pędziński, 9.0, DS/WP 24NS 3 DN S4-2 10019.08
15728: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 25NS 2 CS H2-1 5035.26
15728: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 26NS 3 HW CA-1 10086.71
 +/-
 WYNIK47.10
 MIEJSCE540