O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 699: J. Kopras - A. Meller, 9.0, WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1705: T. Grobys - W. Grobys, 5.0, WP 5NS 3 DN CK= 11067.86
1705: T. Grobys - W. Grobys, 5.0, WP 6NS 3 NTE DK-2 20089.11
2702: Z. Wierzbicki - J. Rosochowicz, 7.5, WP 7NS 2 HE HQ+1 14036.48
2702: Z. Wierzbicki - J. Rosochowicz, 7.5, WP 8NS 4 SE DJ+1 45057.48
3703: T. Dorobek - H. Duszyński, 7.0, DS/WP 9NS 3 HW D7= 14042.02
3703: T. Dorobek - H. Duszyński, 7.0, DS/WP 10NS 2 HS CQ-1 10078.59
4707: R. Włodkowski - C. Kmiecik, 10.0, WP 1NS 2 NTE H2-1 5081.76
4707: R. Włodkowski - C. Kmiecik, 10.0, WP 2NS 3 SW H10+2 20074.60
5704: T. Wasilewski - T. Buchnajzer, 12.0, WP 3NS 3 CN H5+2 15037.40
5704: T. Wasilewski - T. Buchnajzer, 12.0, WP 4NS 4 SW H4+1 65047.24
6737: E. Rodziewicz-Bielewicz - O. Rodziewicz-Bielewicz, 18.0, WP 15NS 6 NTS S7-2 2000.26
6737: E. Rodziewicz-Bielewicz - O. Rodziewicz-Bielewicz, 18.0, WP 16NS 5 HE C9-1 10082.22
7731: J. Wędrychowicz - R. Nowicki, 16.0, WP 17NS 4 CW DJ-2 10025.85
7731: J. Wędrychowicz - R. Nowicki, 16.0, WP 18NS 4 SW D5-2 10068.37
8730: M. Błażejewski - A. Serafin, 0.0, WP 19NS 4 SN HA+1 45057.48
8730: M. Błażejewski - A. Serafin, 0.0, WP 20NS 3 NTS D2+1 63067.98
9735: Z. Mikołajczyk - K. Buzała, 8.0, WP 11NS 3 DE S7= 11057.85
9735: Z. Mikołajczyk - K. Buzała, 8.0, WP 12NS 4 NTE H7-1 5090.55
10736: K. Kufel - J. Kufel, 5.0, WP 13NS 2 HS CA-1 10013.78
10736: K. Kufel - J. Kufel, 5.0, WP 14NS 4 HW DA-1 5089.60
11722: R. Góralczyk - M. Jankowski, 2.5, WP 25NS 2 DS CQ= 9055.13
11722: R. Góralczyk - M. Jankowski, 2.5, WP 26NS 3 HE CJ+1 17030.79
12725: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP 27NS 1 NTS H2+2 15082.41
12725: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP 28NS 3 HE CA-1 5044.23
13724: S. Bałdysz - J. Pędziński, 9.0, DS/WP 29NS 2 NTN S3-1 10075.00
13724: S. Bałdysz - J. Pędziński, 9.0, DS/WP 30NS 3 SW C9+1 17022.03
14728: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 21NS 2 SN HK-1 10030.61
14728: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 22NS 5 DN SA-2 10074.67
15723: M. Górny - S. Masternak, 10.0, WP 23NS 6 SW D2-1 10081.71
15723: M. Górny - S. Masternak, 10.0, WP 24NS 2 SE S3-1 5056.71
 +/-
 WYNIK57.33
 MIEJSCE98