O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 698: P. Siwiński - M. Szczepański, 14.0, LB/WP, WP/244

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1702: Z. Wierzbicki - J. Rosochowicz, 7.5, WP 3NS 3 CN H9+2 15037.40
1702: Z. Wierzbicki - J. Rosochowicz, 7.5, WP 4NS 4 SW C6+1 65047.24
2703: T. Dorobek - H. Duszyński, 7.0, DS/WP 5NS 4 H xE D8-2 30085.85
2703: T. Dorobek - H. Duszyński, 7.0, DS/WP 6NS 4 SE C7-1 10059.45
3707: R. Włodkowski - C. Kmiecik, 10.0, WP 7NS 2 HE SQ= 11071.26
3707: R. Włodkowski - C. Kmiecik, 10.0, WP 8NS 4 SE DJ+1 45057.48
4704: T. Wasilewski - T. Buchnajzer, 12.0, WP 9NS 3 HW D10+1 17014.66
4704: T. Wasilewski - T. Buchnajzer, 12.0, WP 10NS 4 CE SK+1 15037.34
5705: T. Grobys - W. Grobys, 5.0, WP 1NS 3 SW CK= 14035.30
5705: T. Grobys - W. Grobys, 5.0, WP 2NS 4 SW H9+2 4808.16
6731: J. Wędrychowicz - R. Nowicki, 16.0, WP 13NS 2 HS S6= 11047.77
6731: J. Wędrychowicz - R. Nowicki, 16.0, WP 14NS 4 SE DA= 42040.13
7730: M. Błażejewski - A. Serafin, 0.0, WP 15NS 4 HN H3+3 71056.18
7730: M. Błażejewski - A. Serafin, 0.0, WP 16NS 4 HW D3+1 65023.10
8735: Z. Mikołajczyk - K. Buzała, 8.0, WP 17NS 5 DE SA-1 5021.13
8735: Z. Mikołajczyk - K. Buzała, 8.0, WP 18NS 2 NTW H6-2 10068.37
9736: K. Kufel - J. Kufel, 5.0, WP 19NS 4 SS HK+1 45057.48
9736: K. Kufel - J. Kufel, 5.0, WP 20NS 2 NTS D2= 12019.29
10737: E. Rodziewicz-Bielewicz - O. Rodziewicz-Bielewicz, 18.0, WP 11NS 3 NTE S4= 40026.70
10737: E. Rodziewicz-Bielewicz - O. Rodziewicz-Bielewicz, 18.0, WP 12NS 4 SW HK+1 45061.42
11725: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP 23NS 5 SW D2= 65042.24
11725: W. Beger - Z. Borejsza-Wysocki, 5.0, WP 24NS 3 SE CQ-2 10086.97
12724: S. Bałdysz - J. Pędziński, 9.0, DS/WP 25NS 2 DS S10= 9055.13
12724: S. Bałdysz - J. Pędziński, 9.0, DS/WP 26NS 2 HW CK+2 17030.79
13728: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 27NS 2 SN S2+1 14053.84
13728: W. Robiński - L. Rosochowicz, 10.0, WP 28NS 1 NTE C7-1 5044.23
14723: M. Górny - S. Masternak, 10.0, WP 29NS 3 SW DJ-1 10086.97
14723: M. Górny - S. Masternak, 10.0, WP 30NS 3 DN S7= 11088.92
15722: R. Góralczyk - M. Jankowski, 2.5, WP 21NS 2 SN SJ= 11076.25
15722: R. Góralczyk - M. Jankowski, 2.5, WP 22NS 4 DN DJ+1 15092.52
 +/-
 WYNIK51.12
 MIEJSCE352