O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 676: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.5, WM, WM/122

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1668: T. Więckiewicz - R. Ostapczuk, 10.0, WM 11NS 2 NTE D9+1 15043.46
1668: T. Więckiewicz - R. Ostapczuk, 10.0, WM 12NS 3 NTE H3+2 46048.69
2669: E. Wyszomierska - M. Wyszomierski, 2.0, WM 13NS 2 NTS D7-2 2004.07
2669: E. Wyszomierska - M. Wyszomierski, 2.0, WM 14NS 4 HW DA= 42040.13
3670: A. Jaskowiak - G. Piszczek, 2.0, WM 15NS 6 HN C8+1 146095.66
3670: A. Jaskowiak - G. Piszczek, 2.0, WM 16NS 4 HW CA= 62060.04
4671: H. Rohde - K. Rohde, 2.0, WM 17NS 4 SN H3= 42069.95
4671: H. Rohde - K. Rohde, 2.0, WM 18NS 5 HxN ST-3 8000.39
4672: H. Podlecka - B. Pietruszka, 3.0, WM 19NS 4 SN CJ+1 45057.48
4672: H. Podlecka - B. Pietruszka, 3.0, WM 20NS 3 NTS D7+1 63067.98
4673: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.5, WM 21NS 2 SS SA= 11076.25
4673: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.5, WM 22NS 5 HN SA-3 15067.45
4674: J. Milkamanowicz - T. Stopierzyński, 7.5, WM 23NS 4 SW D2+1 65042.24
4674: J. Milkamanowicz - T. Stopierzyński, 7.5, WM 24NS 2 SE H3-1 5056.71
4675: I. Puczyłowska - M. Nasiłowski, 4.0, WM 25NS 1 NTS CQ= 9055.13
4675: I. Puczyłowska - M. Nasiłowski, 4.0, WM 26NS 2 HE CJ+2 17030.79
4661: D. Cieniewska - W. Podlecki, 2.5, NZ/WM 27NS 1 NTS D6+1 12024.34
4661: D. Cieniewska - W. Podlecki, 2.5, NZ/WM 28NS 2 HE D6= 11014.30
4662: A. Gumienny - D. Popielarski, 0.5, WM/NZ 29NS 2 SW DJ-1 10086.97
4662: A. Gumienny - D. Popielarski, 0.5, WM/NZ 30NS 4 HN S6-4 20019.13
5663: M. Doroszuk - P. Mazur, 14.0, WM 1NS 2 SE C4+1 14035.30
5663: M. Doroszuk - P. Mazur, 14.0, WM 2NS 3 SW HT+2 20074.60
6664: J. Bakuła - E. Reczuga, 12.0, WM 3NS 3 NTS H8+2 46093.96
6664: J. Bakuła - E. Reczuga, 12.0, WM 4NS 4 SW HT+2 6803.41
7665: Z. Duk - L. Krutelewicz, 8.0, WM 5NS 4 SS HA-1 10042.06
7665: Z. Duk - L. Krutelewicz, 8.0, WM 6NS 4 SW CJ-1 10059.45
8666: J. Gomoliński - S. Wrzosek, 20.0, WM 7NS 2 HE SQ+1 14036.48
8666: J. Gomoliński - S. Wrzosek, 20.0, WM 8NS 3 NTE DJ+1 43085.43
9667: J. Biała - W. Orłowski, 2.5, WM 9NS 4 CN HQ-2 10074.87
9667: J. Biała - W. Orłowski, 2.5, WM 10NS 4 CW SQ+1 15037.34
 +/-
 WYNIK50.14
 MIEJSCE401