O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 665: Z. Duk - L. Krutelewicz, 8.0, WM, WM/122

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1672: H. Podlecka - B. Pietruszka, 3.0, WM 3EW 3 NTS H2+1 43014.44
1672: H. Podlecka - B. Pietruszka, 3.0, WM 4EW 4 SE DA+1 65052.76
1661: D. Cieniewska - W. Podlecki, 2.5, NZ/WM 21NS 3 SN D6-1 10030.61
1661: D. Cieniewska - W. Podlecki, 2.5, NZ/WM 22NS 3 SxE C7+1 9302.89
1669: E. Wyszomierska - M. Wyszomierski, 2.0, WM 29EW 2 SW DJ+1 14070.53
1669: E. Wyszomierska - M. Wyszomierski, 2.0, WM 30EW 3 DN C5= 11011.08
2674: J. Milkamanowicz - T. Stopierzyński, 7.5, WM 15EW 4 HN C8+3 71043.82
2674: J. Milkamanowicz - T. Stopierzyński, 7.5, WM 16EW 6 HW CA-2 2006.30
3671: H. Rohde - K. Rohde, 2.0, WM 27NS 2 SN H3= 11016.93
3671: H. Rohde - K. Rohde, 2.0, WM 28NS 4 HE D6-3 15093.44
4663: M. Doroszuk - P. Mazur, 14.0, WM 13EW 2 HS H5= 11052.23
4663: M. Doroszuk - P. Mazur, 14.0, WM 14EW 3 NTE H9-1 5010.40
5678: R. Kłusowski - J. Rogowski, 23.0, WM 9EW 2 SE CJ= 11036.91
5678: R. Kłusowski - J. Rogowski, 23.0, WM 10EW 2 DW S9+1 11033.42
6662: A. Gumienny - D. Popielarski, 0.5, WM/NZ 1EW 4 SE C4-1 5018.24
6662: A. Gumienny - D. Popielarski, 0.5, WM/NZ 2EW 1 HS DJ+2 1401.19
6667: J. Biała - W. Orłowski, 2.5, WM 17NS 3 SN H3+1 17042.26
6667: J. Biała - W. Orłowski, 2.5, WM 18NS 2 SW CJ= 11019.55
7676: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.5, WM 5EW 4 SS HA-1 10057.94
7676: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.5, WM 6EW 4 SW CJ-1 10040.55
7664: J. Bakuła - E. Reczuga, 12.0, WM 23EW 4 HxN SA-3 80096.31
7664: J. Bakuła - E. Reczuga, 12.0, WM 24EW 2 SW HQ= 11088.42
7666: J. Gomoliński - S. Wrzosek, 20.0, WM 25NS 2 SE C6= 11010.26
7666: J. Gomoliński - S. Wrzosek, 20.0, WM 26NS 3 CN DQ-4 40019.74
8677: M. Cichocki - A. Bocheński, 32.0, WM 11NS 3 NTE S7= 40026.70
8677: M. Cichocki - A. Bocheński, 32.0, WM 12NS 3 NTE H7+2 46048.69
8673: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.5, WM 19NS 4 SN HA+1 45057.48
8673: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.5, WM 20NS 3 NTS C3-1 10011.55
9668: T. Więckiewicz - R. Ostapczuk, 10.0, WM 7NS 2 HE SQ+1 14036.48
9668: T. Więckiewicz - R. Ostapczuk, 10.0, WM 8NS 4 SE DJ+1 45057.48
 +/-
 WYNIK36.95
 MIEJSCE764