O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 662: A. Gumienny - D. Popielarski, 0.5, WM/NZ, WM/122

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1675: I. Puczyłowska - M. Nasiłowski, 4.0, WM 7EW 2 HE SQ+1 14063.52
1675: I. Puczyłowska - M. Nasiłowski, 4.0, WM 8EW 2 SW DK+3 2004.07
1666: J. Gomoliński - S. Wrzosek, 20.0, WM 23EW 6 SW D2-1 10018.29
1666: J. Gomoliński - S. Wrzosek, 20.0, WM 24EW 3 CxN S9-2 30099.34
2678: R. Kłusowski - J. Rogowski, 23.0, WM 3EW 3 NTS DQ+2 4606.04
2678: R. Kłusowski - J. Rogowski, 23.0, WM 4EW 6 SW HT-1 1002.89
3664: J. Bakuła - E. Reczuga, 12.0, WM 11NS 3 NTW HT-1 5079.58
3664: J. Bakuła - E. Reczuga, 12.0, WM 12NS 3 NTE D6+2 46048.69
3668: T. Więckiewicz - R. Ostapczuk, 10.0, WM 21NS 2 SN HK-1 10030.61
3668: T. Więckiewicz - R. Ostapczuk, 10.0, WM 22NS 3 SW DA+2 20066.01
4676: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.5, WM 29EW 2 SW DJ-1 10013.03
4676: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.5, WM 30EW 4 HN S6-4 20080.87
5677: M. Cichocki - A. Bocheński, 32.0, WM 5NS 4 HW DK-1 5048.28
5677: M. Cichocki - A. Bocheński, 32.0, WM 6NS 4 SE DK= 62017.32
5674: J. Milkamanowicz - T. Stopierzyński, 7.5, WM 25EW 1 NTS CQ= 9044.87
5674: J. Milkamanowicz - T. Stopierzyński, 7.5, WM 26EW 2 HE D9= 11026.84
6665: Z. Duk - L. Krutelewicz, 8.0, WM 1NS 4 SE C4-1 5081.76
6665: Z. Duk - L. Krutelewicz, 8.0, WM 2NS 1 HS DJ+2 14098.81
6670: A. Jaskowiak - G. Piszczek, 2.0, WM 13NS 3 NTS S4-2 2004.07
6670: A. Jaskowiak - G. Piszczek, 2.0, WM 14NS 3 NTE CJ+1 43013.16
7661: D. Cieniewska - W. Podlecki, 2.5, NZ/WM 17EW 1 SN CT+3 17057.74
7661: D. Cieniewska - W. Podlecki, 2.5, NZ/WM 18EW 1 SW D5+1 11080.45
7663: M. Doroszuk - P. Mazur, 14.0, WM 19NS 3 HxW SA-1 20018.37
7663: M. Doroszuk - P. Mazur, 14.0, WM 20NS 3 NTS D2-1 10011.55
8671: H. Rohde - K. Rohde, 2.0, WM 9EW 2 NTE S9-2 2002.36
8671: H. Rohde - K. Rohde, 2.0, WM 10EW 3 NTE SA= 60095.04
8669: E. Wyszomierska - M. Wyszomierski, 2.0, WM 27EW 2 SN D2= 11083.07
8669: E. Wyszomierska - M. Wyszomierski, 2.0, WM 28EW 3 HE D6-2 10025.07
9673: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.5, WM 15NS 4 HN C8+3 71056.18
9673: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.5, WM 16NS 5 HW CA-1 10082.22
 +/-
 WYNIK45.34
 MIEJSCE609