O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 661: D. Cieniewska - W. Podlecki, 2.5, NZ/WM, WM/122

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1678: R. Kłusowski - J. Rogowski, 23.0, WM 1EW 3 NTE D4-4 2000.53
1678: R. Kłusowski - J. Rogowski, 23.0, WM 2EW 2 SW H9+2 1708.16
1665: Z. Duk - L. Krutelewicz, 8.0, WM 21EW 3 SN D6-1 10069.39
1665: Z. Duk - L. Krutelewicz, 8.0, WM 22EW 3 SxE C7+1 93097.11
2663: M. Doroszuk - P. Mazur, 14.0, WM 9NS 2 HE H2+1 14042.02
2663: M. Doroszuk - P. Mazur, 14.0, WM 10NS 2 SS CA= 11093.34
3667: J. Biała - W. Orłowski, 2.5, WM 19NS 4 SN CJ+1 45057.48
3667: J. Biała - W. Orłowski, 2.5, WM 20NS 3 NTS S9-1 10011.55
4677: M. Cichocki - A. Bocheński, 32.0, WM 3NS 4 CN H5= 13018.37
4677: M. Cichocki - A. Bocheński, 32.0, WM 4NS 5 SW DA= 65047.24
4676: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.5, WM 27EW 1 NTS D6+1 12075.66
4676: H. Bałtronowicz - J. Warda, 3.5, WM 28EW 2 HE D6= 11085.70
5669: E. Wyszomierska - M. Wyszomierski, 2.0, WM 11NS 3 SS D5-3 15043.46
5669: E. Wyszomierska - M. Wyszomierski, 2.0, WM 12NS 4 SW HK= 42079.66
5673: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.5, WM 23EW 3 NTE HQ= 60033.16
5673: A. Gudecka - L. Ostrowski, 4.5, WM 24EW 2 SE H5-1 5043.29
5664: J. Bakuła - E. Reczuga, 12.0, WM 29NS 2 SW DJ+1 14029.47
5664: J. Bakuła - E. Reczuga, 12.0, WM 30NS 4 DxN S7-2 30010.69
6675: I. Puczyłowska - M. Nasiłowski, 4.0, WM 15EW 3 NTS S5+2 66074.34
6675: I. Puczyłowska - M. Nasiłowski, 4.0, WM 16EW 5 HW S5= 65076.90
7670: A. Jaskowiak - G. Piszczek, 2.0, WM 7EW 3 HE SQ-1 10010.50
7670: A. Jaskowiak - G. Piszczek, 2.0, WM 8EW 4 SE DJ+1 45042.52
7662: A. Gumienny - D. Popielarski, 0.5, WM/NZ 17NS 1 SN CT+3 17042.26
7662: A. Gumienny - D. Popielarski, 0.5, WM/NZ 18NS 1 SW D5+1 11019.55
8672: H. Podlecka - B. Pietruszka, 3.0, WM 13NS 4 HS CA-1 10013.78
8672: H. Podlecka - B. Pietruszka, 3.0, WM 14NS 3 NTE C8-1 5089.60
8668: T. Więckiewicz - R. Ostapczuk, 10.0, WM 25EW 1 NTS C3-1 5064.74
8668: T. Więckiewicz - R. Ostapczuk, 10.0, WM 26EW 2 HW CA+1 14049.21
9674: J. Milkamanowicz - T. Stopierzyński, 7.5, WM 5EW 3 HxE D8-2 30014.15
9674: J. Milkamanowicz - T. Stopierzyński, 7.5, WM 6EW 4 SE DK-1 10040.55
 +/-
 WYNIK46.15
 MIEJSCE578