O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 652: M. Kozdrach - K. Walczyk, 12.0, SW, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1639: J. Wąsik - J. Zegadło, 5.0, SW 19NS 2 H xW CK= 6700.39
1639: J. Wąsik - J. Zegadło, 5.0, SW 20NS 4 SN HQ+1 65083.73
2640: M. Żabierek - H. Urban, 12.0, SW 21NS 2 SS S5= 11076.25
2640: M. Żabierek - H. Urban, 12.0, SW 22NS 6 D xN SA-2 30059.84
3641: W. Niedolaz - M. Kotowski, 11.0, SW 23NS 4 SW D2+1 65042.24
3641: W. Niedolaz - M. Kotowski, 11.0, SW 24NS 2 CS SK-1 5028.68
4642: P. Waluszewski - G. Wieczorkiewicz, 8.0, SW 25NS 1 NT xE HJ-2 50098.81
4642: P. Waluszewski - G. Wieczorkiewicz, 8.0, SW 26NS 2 HW CK= 11073.16
5643: A. Knawa - I. Michalski, 20.0, SW 27NS 2 SN S3+1 14053.84
5643: A. Knawa - I. Michalski, 20.0, SW 28NS 1 NTE C4-1 5044.23
6644: W. Nowak - N. Krzystanek, 7.0, SW 29NS 3 NTS S6-2 2006.45
6644: W. Nowak - N. Krzystanek, 7.0, SW 30NS 3 DN S7-1 5060.82
7645: B. Ceglarski - Z. Borkowski, 19.0, SW 31NS 4 HS C3-2 2006.01
7645: B. Ceglarski - Z. Borkowski, 19.0, SW 32NS 3 NTE CJ+3 69063.30
8646: P. Kita - R. Kowalski, 17.0, SW 1NS 3 S xW CK-1 10095.27
8646: P. Kita - R. Kowalski, 17.0, SW 2NS 4 SW H10+1 45028.42
9647: A. Lużyński - M. Blicharz, 1.0, SW 3NS 3 D xE CK-4 110099.47
9647: A. Lużyński - M. Blicharz, 1.0, SW 4NS 4 SW DA+1 65047.24
10649: B. Żelazowski - P. Szczygieł, 7.0, LD/SW 5NS 4 SS DA-3 30016.67
10649: B. Żelazowski - P. Szczygieł, 7.0, LD/SW 6NS 5 D xN CK-3 50032.81
11633: Z. Swat - D. Woszczycki, 5.0, SW 7NS 2 HE SQ= 11071.26
11633: Z. Swat - D. Woszczycki, 5.0, SW 8NS 3 NTE H7+2 46028.48
12634: S. Skrzypczak - P. Łysek, 7.5, SW 9NS 3 SS C10-4 2005.63
12634: S. Skrzypczak - P. Łysek, 7.5, SW 10NS 4 CW S5= 13058.36
13635: S. Pająk - J. Gawęcki, 33.0, SW 11NS 3 NTW SJ= 40026.70
13635: S. Pająk - J. Gawęcki, 33.0, SW 12NS 4 NTE D10= 43071.13
14636: S. Maludzińska - J. Maludziński, 13.5, SW 13NS 2 HS S4= 11047.77
14636: S. Maludzińska - J. Maludziński, 13.5, SW 14NS 4 SW DA= 42040.13
15637: A. Prokop - S. Król, 7.0, SW 15NS 3 NTS S2+1 63011.45
15637: A. Prokop - S. Król, 7.0, SW 16NS 5 HW D5= 65023.10
16638: T. Kowalczewski - A. Strzelecki, 19.0, SW 17NS 4 SN S10-1 5014.70
16638: T. Kowalczewski - A. Strzelecki, 19.0, SW 18NS 3 NTE H2-1 5040.29
 +/-
 WYNIK45.52
 MIEJSCE604