O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 647: A. Lużyński - M. Blicharz, 1.0, SW, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1650: A. Rydz - E. Jas, 10.0, SW 23NS 6 SW D2= 14301.45
1650: A. Rydz - E. Jas, 10.0, SW 24NS 2 SE CQ-1 5056.71
2642: P. Waluszewski - G. Wieczorkiewicz, 8.0, SW 7NS 2 HW C10+1 14036.48
2642: P. Waluszewski - G. Wieczorkiewicz, 8.0, SW 8NS 3 NTE DJ+1 43085.43
3659: S. Klimczak - A. Majcher, 18.0, SW 13EW 2 HS CA+1 14015.75
3659: S. Klimczak - A. Majcher, 18.0, SW 14EW 4 SW DA= 42059.87
4654: R. Jaworski - P. Dąbrowski, 0.0, SW 21NS 2 SS CA-1 10030.61
4654: R. Jaworski - P. Dąbrowski, 0.0, SW 22NS 5 D xN SA-1 10074.67
5658: A. Bartosik - K. Jaszczuk, 4.5, SW 11NS 3 DE S2-1 5079.58
5658: A. Bartosik - K. Jaszczuk, 4.5, SW 12NS 6 NTE S7= 9900.39
6648: G. Zakrzewski - J. Bors, 14.0, SW 5NS 4 D xN HJ-2 50011.51
6648: G. Zakrzewski - J. Bors, 14.0, SW 6NS 4 SE S10= 62017.32
7636: S. Maludzińska - J. Maludziński, 13.5, SW 17EW 5 S xN DA-2 30099.74
7636: S. Maludzińska - J. Maludziński, 13.5, SW 18EW 5 CE S8-4 2004.86
8657: Z. Madej - S. Budzyń, 5.5, SW 27EW 2 SN DJ= 11083.07
8657: Z. Madej - S. Budzyń, 5.5, SW 28EW 4 HE D6-2 10025.07
9652: M. Kozdrach - K. Walczyk, 12.0, SW 3EW 3 D xE CK-4 11000.53
9652: M. Kozdrach - K. Walczyk, 12.0, SW 4EW 4 SW DA+1 65052.76
10644: W. Nowak - N. Krzystanek, 7.0, SW 25EW 2 NTE H6-3 3003.29
10644: W. Nowak - N. Krzystanek, 7.0, SW 26EW 4 HE CJ-1 10013.29
11653: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 9NS 3 HW D10= 14042.02
11653: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 10NS 2 DW S5+1 11066.58
12656: M. Pałyz - J. Bednarczyk, 0.0, SW 1EW 2 SW CA+1 14064.70
12656: M. Pałyz - J. Bednarczyk, 0.0, SW 2EW 4 SW H9+1 45071.58
13634: S. Skrzypczak - P. Łysek, 7.5, SW 31NS 4 HS C7-1 10030.56
13634: S. Skrzypczak - P. Łysek, 7.5, SW 32NS 3 NTW H3+3 69063.30
14651: W. Haponiuk - A. Więckowski, 11.0, SW 19EW 4 SS SJ+1 45042.52
14651: W. Haponiuk - A. Więckowski, 11.0, SW 20EW 4 SN HQ+1 65016.27
16655: T. Sobota - W. Stobiecki, 24.0, SW 15NS 3 HN H8+2 2006.84
16655: T. Sobota - W. Stobiecki, 24.0, SW 16NS 4 HW D3+1 65023.10
 +/-
 WYNIK39.33
 MIEJSCE739