O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 646: P. Kita - R. Kowalski, 17.0, SW, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1641: W. Niedolaz - M. Kotowski, 11.0, SW 5NS 2 DN HJ+1 11067.86
1641: W. Niedolaz - M. Kotowski, 11.0, SW 6NS 4 SE C7-2 20089.11
2659: S. Klimczak - A. Majcher, 18.0, SW 11EW 3 NTW SJ-2 1006.94
2659: S. Klimczak - A. Majcher, 18.0, SW 12EW 3 NTE H7+3 49084.65
3654: R. Jaworski - P. Dąbrowski, 0.0, SW 19NS 4 SS HK+1 45057.48
3654: R. Jaworski - P. Dąbrowski, 0.0, SW 20NS 4 SS H2= 62052.23
4658: A. Bartosik - K. Jaszczuk, 4.5, SW 9NS 3 CN HQ-1 5086.78
4658: A. Bartosik - K. Jaszczuk, 4.5, SW 10NS 2 SS CA-1 10078.59
5648: G. Zakrzewski - J. Bors, 14.0, SW 3NS 3 CN H5+2 15037.40
5648: G. Zakrzewski - J. Bors, 14.0, SW 4NS 4 SW DA+1 65047.24
6635: S. Pająk - J. Gawęcki, 33.0, SW 15EW 4 HN C8+3 71043.82
6635: S. Pająk - J. Gawęcki, 33.0, SW 16EW 5 HW CA-1 10017.78
7657: Z. Madej - S. Budzyń, 5.5, SW 25EW 1 SN H5-1 5064.74
7657: Z. Madej - S. Budzyń, 5.5, SW 26EW 2 HW CK= 11026.84
8652: M. Kozdrach - K. Walczyk, 12.0, SW 1EW 3 S xW CK-1 1004.73
8652: M. Kozdrach - K. Walczyk, 12.0, SW 2EW 4 SW H10+1 45071.58
9643: A. Knawa - I. Michalski, 20.0, SW 23EW 4 SW D2+2 68087.76
9643: A. Knawa - I. Michalski, 20.0, SW 24EW 3 CN S4= 1106.19
10653: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 7NS 2 HE D3+1 14036.48
10653: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 8NS 4 SE S5+2 48012.07
11656: M. Pałyz - J. Bednarczyk, 0.0, SW 31EW 4 HS S4-1 10069.44
11656: M. Pałyz - J. Bednarczyk, 0.0, SW 32EW 3 NTE H2+3 69036.70
12633: Z. Swat - D. Woszczycki, 5.0, SW 29NS 2 SW DJ+1 14029.47
12633: Z. Swat - D. Woszczycki, 5.0, SW 30NS 3 DN S6-1 5060.82
13651: W. Haponiuk - A. Więckowski, 11.0, SW 17EW 3 SN C10+1 17057.74
13651: W. Haponiuk - A. Więckowski, 11.0, SW 18EW 3 SW D4= 14090.55
15655: T. Sobota - W. Stobiecki, 24.0, SW 13NS 2 HS S8= 11047.77
15655: T. Sobota - W. Stobiecki, 24.0, SW 14NS 4 SE D9= 42040.13
16650: A. Rydz - E. Jas, 10.0, SW 21NS 3 C xE H6-3 50099.87
16650: A. Rydz - E. Jas, 10.0, SW 22NS 6 D xN D9-2 30059.84
 +/-
 WYNIK52.42
 MIEJSCE289