O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 645: B. Ceglarski - Z. Borkowski, 19.0, SW, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1659: S. Klimczak - A. Majcher, 18.0, SW 9EW 2 HW D10+1 14057.98
1659: S. Klimczak - A. Majcher, 18.0, SW 10EW 4 CE SK+1 15062.66
2654: R. Jaworski - P. Dąbrowski, 0.0, SW 17NS 4 SN H3= 42069.95
2654: R. Jaworski - P. Dąbrowski, 0.0, SW 18NS 3 SW D4= 1409.45
3658: A. Bartosik - K. Jaszczuk, 4.5, SW 7NS 2 HE HQ= 11071.26
3658: A. Bartosik - K. Jaszczuk, 4.5, SW 8NS 3 NTE S5+2 46028.48
4648: G. Zakrzewski - J. Bors, 14.0, SW 1NS 3 SW CA= 14035.30
4648: G. Zakrzewski - J. Bors, 14.0, SW 2NS 4 SW H9+2 4808.16
5634: S. Skrzypczak - P. Łysek, 7.5, SW 13EW 2 HS CA+1 14015.75
5634: S. Skrzypczak - P. Łysek, 7.5, SW 14EW 4 NTE D9-2 1001.71
6657: Z. Madej - S. Budzyń, 5.5, SW 23EW 4 SE HQ+2 68087.76
6657: Z. Madej - S. Budzyń, 5.5, SW 24EW 1 NTE CQ= 9076.97
7652: M. Kozdrach - K. Walczyk, 12.0, SW 31EW 4 HS C3-2 20093.99
7652: M. Kozdrach - K. Walczyk, 12.0, SW 32EW 3 NTE CJ+3 69036.70
8642: P. Waluszewski - G. Wieczorkiewicz, 8.0, SW 21EW 3 C xW H5+1 57099.73
8642: P. Waluszewski - G. Wieczorkiewicz, 8.0, SW 22EW 5 D xN D9-1 10025.33
9653: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 5NS 2 DN HJ+1 11067.86
9653: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 6NS 4 SE HJ-1 10059.45
10656: M. Pałyz - J. Bednarczyk, 0.0, SW 29EW 4 C xS DA-2 50096.31
10656: M. Pałyz - J. Bednarczyk, 0.0, SW 30EW 3 SW C9-1 5028.63
11649: B. Żelazowski - P. Szczygieł, 7.0, LD/SW 27NS TD 50.00
11649: B. Żelazowski - P. Szczygieł, 7.0, LD/SW 28NS 3 HE D6-2 10074.93
12651: W. Haponiuk - A. Więckowski, 11.0, SW 15EW 6 C xN DK= 15400.26
12651: W. Haponiuk - A. Więckowski, 11.0, SW 16EW 4 HW CA= 62039.96
14655: T. Sobota - W. Stobiecki, 24.0, SW 11NS 3 D xE S4= 4706.68
14655: T. Sobota - W. Stobiecki, 24.0, SW 12NS 3 NTE H7+1 43071.13
15650: A. Rydz - E. Jas, 10.0, SW 19NS 2 H xW CK= 6700.39
15650: A. Rydz - E. Jas, 10.0, SW 20NS 4 SS D2= 62052.23
16640: M. Żabierek - H. Urban, 12.0, SW 3NS 2 SS C7-1 5011.42
16640: M. Żabierek - H. Urban, 12.0, SW 4NS 5 SW DA= 65047.24
 +/-
 WYNIK46.26
 MIEJSCE574