O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 640: M. Żabierek - H. Urban, 12.0, SW, SW/287

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1657: Z. Madej - S. Budzyń, 5.5, SW 13EW 2 HS H5= 11052.23
1657: Z. Madej - S. Budzyń, 5.5, SW 14EW 4 SW H10= 42059.87
2652: M. Kozdrach - K. Walczyk, 12.0, SW 21EW 2 SS S5= 11023.75
2652: M. Kozdrach - K. Walczyk, 12.0, SW 22EW 6 D xN SA-2 30040.16
3637: A. Prokop - S. Król, 7.0, SW 11EW 3 D xE S2= 47093.32
3637: A. Prokop - S. Król, 7.0, SW 12EW 4 SE H7+1 45038.58
4653: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 27NS 2 SN S3+1 14053.84
4653: K. Gałda - N. Kuszewski, 23.0, SW 28NS 3 HE D6-2 10074.93
5656: M. Pałyz - J. Bednarczyk, 0.0, SW 19EW 4 SN CJ+1 45042.52
5656: M. Pałyz - J. Bednarczyk, 0.0, SW 20EW 3 NTS D2= 60063.39
6643: A. Knawa - I. Michalski, 20.0, SW 17NS 4 DE H4= 1303.02
6643: A. Knawa - I. Michalski, 20.0, SW 18NS 4 SW D4-2 10068.37
7651: W. Haponiuk - A. Więckowski, 11.0, SW 5EW 2 SS SJ-1 10057.94
7651: W. Haponiuk - A. Więckowski, 11.0, SW 6EW 4 SE DK-1 10040.55
9655: T. Sobota - W. Stobiecki, 24.0, SW 1NS 3 D xN SA-2 3008.01
9655: T. Sobota - W. Stobiecki, 24.0, SW 2NS 2 SW H9+4 23053.95
10650: A. Rydz - E. Jas, 10.0, SW 9NS 3 HW D10+1 17014.66
10650: A. Rydz - E. Jas, 10.0, SW 10NS 3 CW S9+2 15037.34
11635: S. Pająk - J. Gawęcki, 33.0, SW 25NS 2 DS H8= 9055.13
11635: S. Pająk - J. Gawęcki, 33.0, SW 26NS 3 NTW C10+2 6606.19
12659: S. Klimczak - A. Majcher, 18.0, SW 31EW 4 HS S4= 62030.56
12659: S. Klimczak - A. Majcher, 18.0, SW 32EW 6 NTW H3= 144084.78
13654: R. Jaworski - P. Dąbrowski, 0.0, SW 7NS 2 NTW S4= 12059.58
13654: R. Jaworski - P. Dąbrowski, 0.0, SW 8NS 3 NTE H7= 40091.34
14658: A. Bartosik - K. Jaszczuk, 4.5, SW 29NS 2 NTS S6= 12096.18
14658: A. Bartosik - K. Jaszczuk, 4.5, SW 30NS 3 DN H8+1 13094.99
15648: G. Zakrzewski - J. Bors, 14.0, SW 23NS 4 SE S7+2 68012.24
15648: G. Zakrzewski - J. Bors, 14.0, SW 24NS 2 SE H5-1 5056.71
16645: B. Ceglarski - Z. Borkowski, 19.0, SW 3EW 2 SS C7-1 5088.58
16645: B. Ceglarski - Z. Borkowski, 19.0, SW 4EW 5 SW DA= 65052.76
 +/-
 WYNIK51.85
 MIEJSCE323