O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 629: M. Jezierzański - M. Łuczków, 8.0, OP, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1573: K. Góra - M. Janeczko, 14.0, SL/MP 5NS 5 D xN CK-2 50011.51
1573: K. Góra - M. Janeczko, 14.0, SL/MP 6NS 4 SE DK= 62017.32
2579: Z. Słaby - J. Cebulski, 14.0, SL 7NS 2 NTN D5-2 2009.45
2579: Z. Słaby - J. Cebulski, 14.0, SL 8NS 4 SE C7+1 45057.48
3578: S. Adamczyk - J. Radomski, 18.0, SL 9NS 3 CN HQ-2 10074.87
3578: S. Adamczyk - J. Radomski, 18.0, SL 10NS 2 H xN CA= 67099.87
4575: E. Hamerski - A. Żółtański, 5.5, OP 1NS 3 SE C4-1 5081.76
4575: E. Hamerski - A. Żółtański, 5.5, OP 2NS 4 SE H9+1 45028.42
5574: A. Bakalarz - D. Ocylok, 9.5, SL/DS 3NS 3 CN H5+2 15037.40
5574: A. Bakalarz - D. Ocylok, 9.5, SL/DS 4NS 4 SE DJ+1 65047.24
6598: J. Hetper - B. Broda, 9.0, OP 15EW 4 HN S9+3 71043.82
6598: J. Hetper - B. Broda, 9.0, OP 16EW 3 NTE C5+1 63057.61
7597: M. Skotniczny - A. Skotniczny, 16.0, OP 19EW 4 SS HK+1 45042.52
7597: M. Skotniczny - A. Skotniczny, 16.0, OP 20EW 4 SS D2+1 65016.27
8600: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.5, SL 13EW 2 HS CA+1 14015.75
8600: Z. Durczyński - T. Skowron, 4.5, SL 14EW 3 NTE C8+1 43086.84
9596: A. Materla - K. Olewicz, 12.0, OP/SL 17EW 3 SN H2+1 17057.74
9596: A. Materla - K. Olewicz, 12.0, OP/SL 18EW 4 SW CJ-2 10031.63
10595: B. Tarnawski - J. Zagała, 3.0, SL 11EW 3 NTW SJ= 40073.30
10595: B. Tarnawski - J. Zagała, 3.0, SL 12EW 4 SW HK+2 48068.90
11605: J. Stachowski - T. Biskup, 9.0, SL 25EW 1 NT xE S2-1 2008.16
11605: J. Stachowski - T. Biskup, 9.0, SL 26EW 2 HW CA= 11026.84
12606: L. Niemiec - Z. Guła, 26.0, SL 29EW 3 CS DA-1 10025.00
12606: L. Niemiec - Z. Guła, 26.0, SL 30EW 3 SE DA-2 10020.05
13611: W. Linkiewicz - K. Wołynkiewicz, 9.0, OP 23EW 4 SW D2+1 65057.76
13611: W. Linkiewicz - K. Wołynkiewicz, 9.0, OP 24EW 2 SE H5-1 5043.29
14607: E. Michalak - M. Macewicz, 9.5, OP 27EW 2 SN S3+1 14046.16
14607: E. Michalak - M. Macewicz, 9.5, OP 28EW 1 NTE C7-1 5055.77
15608: A. Bacik - J. Radomski, 21.0, SL 21EW 2 SN D6+1 1405.01
15608: A. Bacik - J. Radomski, 21.0, SL 22EW 4 SE HK+1 65074.54
 +/-
 WYNIK44.08
 MIEJSCE651