O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 625: K. Ruszkiewicz - T. Pawełczyk, 8.0, SL, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1622: M. Nicieja - J. Pudlik, 14.0, SL 7EW 3 HE D3= 14063.52
1622: M. Nicieja - J. Pudlik, 14.0, SL 8EW 4 SE DJ+1 45042.52
2621: K. Cios - J. Stworzewicz, 23.0, SL 1EW 3 SW CK= 14064.70
2621: K. Cios - J. Stworzewicz, 23.0, SL 2EW 3 SW H9+3 23046.05
3617: E. Szenkelbach - A. Staszek, 18.0, SL 5EW 3 H xE SA= 53093.25
3617: E. Szenkelbach - A. Staszek, 18.0, SL 6EW 4 SE C7-2 20010.89
4624: W. Wnętrzak - J. Prijma, 7.5, SL 9EW 3 CN HQ-2 10025.13
4624: W. Wnętrzak - J. Prijma, 7.5, SL 10EW 2 DW S9= 9012.53
5623: P. Kuczera-Dyga - M. Skulimowski, 14.0, SL 3EW 3 CN H5+2 15062.60
5623: P. Kuczera-Dyga - M. Skulimowski, 14.0, SL 4EW 5 SW C7= 65052.76
6583: J. Szagała - B. Szagała, 9.0, OP 17EW 4 SN C10-1 5085.30
6583: J. Szagała - B. Szagała, 9.0, OP 18EW 1 NTW H6+1 12085.30
7584: M. Witek - C. Góra, 28.0, SL 11EW 3 H xN DA-3 50095.29
7584: M. Witek - C. Góra, 28.0, SL 12EW 5 SE H7= 45038.58
8580: M. Bąk - B. Larysz, 5.5, OP 15EW 4 HN C8+2 68065.53
8580: M. Bąk - B. Larysz, 5.5, OP 16EW 3 NTE C9+2 66092.52
9581: P. Bielecki - A. Spyrka, 9.0, OP 19EW 4 SS HK+1 45042.52
9581: P. Bielecki - A. Spyrka, 9.0, OP 20EW 4 SN DJ= 62047.77
10582: M. Sachs - J. Glenz, 5.5, OP 13EW 2 HS CA= 11052.23
10582: M. Sachs - J. Glenz, 5.5, OP 14EW 4 SW CA= 42059.87
11615: M. Ropska - Ł. Stworzewicz, 7.0, SL 27EW 2 SN DJ+1 14046.16
11615: M. Ropska - Ł. Stworzewicz, 7.0, SL 28EW 1 NTE C7-1 5055.77
12616: E. Bondarewicz - R. Sawicki, 10.0, OP 21EW 2 SN C3= 11023.75
12616: E. Bondarewicz - R. Sawicki, 10.0, OP 22EW 5 D xN DJ= 5502.49
13612: J. Styczyński - A. Stelmach, 6.0, SL 25EW 3 SE C8-1 10030.13
13612: J. Styczyński - A. Stelmach, 6.0, SL 26EW 2 HW CK+1 14049.21
14609: A. Drabczyk - Z. Tymków, 15.0, SL 29EW 2 SW DJ+1 14070.53
14609: A. Drabczyk - Z. Tymków, 15.0, SL 30EW 3 DN CK-1 5039.18
15610: M. Benda - K. Widocki, 6.0, OP 23EW 4 SE S4+2 68087.76
15610: M. Benda - K. Widocki, 6.0, OP 24EW 2 SE H5-1 5043.29
 +/-
 WYNIK52.90
 MIEJSCE257