O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 623: P. Kuczera-Dyga - M. Skulimowski, 14.0, SL, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1626: M. Matyszkiewicz - I. Płocha, 7.0, SL 5NS 5 D xN CK-3 8002.91
1626: M. Matyszkiewicz - I. Płocha, 7.0, SL 6NS 4 SE C7-2 20089.11
2627: A. Dudek - Z. Szyksznian, 6.0, OP 7NS 2 HE D3+1 14036.48
2627: A. Dudek - Z. Szyksznian, 6.0, OP 8NS 4 SW HJ+2 48012.07
3628: A. Sejud - J. Ujma, 21.0, SL 9NS 3 HW D10= 14042.02
3628: A. Sejud - J. Ujma, 21.0, SL 10NS 5 CW S9= 6004.96
4632: K. Chmielewska - T. Kois, 2.5, LB/SL 1NS 3 SE C4= 14035.30
4632: K. Chmielewska - T. Kois, 2.5, LB/SL 2NS 4 SW H9+1 45028.42
5625: K. Ruszkiewicz - T. Pawełczyk, 8.0, SL 3NS 3 CN H5+2 15037.40
5625: K. Ruszkiewicz - T. Pawełczyk, 8.0, SL 4NS 5 SW C7= 65047.24
6620: M. Kaleta - M. Kędzierski, 7.0, SL/MP 15EW 6 HN D8= 143011.45
6620: M. Kaleta - M. Kędzierski, 7.0, SL/MP 16EW 4 HW D5+2 68097.37
7619: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL 19EW 4 SS HK+1 45042.52
7619: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL 20EW 4 SN HQ+1 65016.27
8618: S. Drabczyk - H. Grządziel, 18.0, SL 13EW 2 HS CA= 11052.23
8618: S. Drabczyk - H. Grządziel, 18.0, SL 14EW 2 C xN S2-2 30026.18
9613: J. Serafin - S. Wiszniewski, 9.0, OP 17EW 3 SN H3+1 17057.74
9613: J. Serafin - S. Wiszniewski, 9.0, OP 18EW 1 NTW H6-1 5059.71
10614: G. Kaleta - H. Kaleta, 14.0, SL 11EW 3 NTE H3+1 43086.52
10614: G. Kaleta - H. Kaleta, 14.0, SL 12EW 3 NTE H7+2 46051.31
11588: B. Gorczyca - J. Malinka, 0.5, -/SL 25EW 2 HN C5-1 5064.74
11588: B. Gorczyca - J. Malinka, 0.5, -/SL 26EW 2 HW CA+1 14049.21
12587: J. Stokowacki - I. Kowalczyk, 26.0, SL 29EW 2 SW C2+1 14070.53
12587: J. Stokowacki - I. Kowalczyk, 26.0, SL 30EW 4 D xN S7-2 30089.31
13590: J. Skwark - J. Szczerbowski, 22.0, SL 23EW 3 NTE S4= 60033.16
13590: J. Skwark - J. Szczerbowski, 22.0, SL 24EW 2 SE DK-1 5043.29
14586: A. Wszelaczyńska - G. Bremer, 0.0, 27EW 2 SN S2+1 14046.16
14586: A. Wszelaczyńska - G. Bremer, 0.0, 28EW 1 NTE C6-1 5055.77
15585: A. Maszczyszyn - K. Gaweł, 18.0, SL 21EW 2 SN D6-2 20091.82
15585: A. Maszczyszyn - K. Gaweł, 18.0, SL 22EW 5 SE HK= 65074.54
 +/-
 WYNIK48.53
 MIEJSCE471