O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 615: M. Ropska - Ł. Stworzewicz, 7.0, SL, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1619: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL 7NS 2 HE SQ+1 14036.48
1619: S. Kowalczyk - J. Sucharkiewicz, 36.0, SL 8NS 4 SW DK+1 45057.48
2620: M. Kaleta - M. Kędzierski, 7.0, SL/MP 9NS 3 HW D10+1 17014.66
2620: M. Kaleta - M. Kędzierski, 7.0, SL/MP 10NS 5 CE SK= 6004.96
3614: G. Kaleta - H. Kaleta, 14.0, SL 1NS 3 SW CA= 14035.30
3614: G. Kaleta - H. Kaleta, 14.0, SL 2NS 3 SW H9+2 20074.60
4613: J. Serafin - S. Wiszniewski, 9.0, OP 3NS 3 NTS H2+2 46093.96
4613: J. Serafin - S. Wiszniewski, 9.0, OP 4NS 4 SE C7+1 65047.24
5618: S. Drabczyk - H. Grządziel, 18.0, SL 5NS 3 HE D4-1 5048.28
5618: S. Drabczyk - H. Grządziel, 18.0, SL 6NS 4 SE HJ-1 10059.45
6601: M. Błach - M. Duliński, 7.5, SL 17EW 4 S xN H3= 5908.40
6601: M. Błach - M. Duliński, 7.5, SL 18EW 4 S xW D4-1 10031.63
7602: M. Zych - J. Czaja, 4.0, SL 11EW 2 HS D5-3 15056.54
7602: M. Zych - J. Czaja, 4.0, SL 12EW 3 NTE H7+3 49084.65
8599: V. Valchev - Z. Mącior, 21.0, ZP/SL 15EW 6 CN C8+1 139016.18
8599: V. Valchev - Z. Mącior, 21.0, ZP/SL 16EW 4 HW CA= 62039.96
9603: W. Grabowski - J. Brachmański, 2.5, OP 19EW 4 SN HA+1 45042.52
9603: W. Grabowski - J. Brachmański, 2.5, OP 20EW 5 CN HQ-1 10088.45
10604: R. Krupiński - P. Korombel, 9.0, SL 13EW 2 HS CA= 11052.23
10604: R. Krupiński - P. Korombel, 9.0, SL 14EW 3 SW H10+1 17022.11
11625: K. Ruszkiewicz - T. Pawełczyk, 8.0, SL 27NS 2 SN DJ+1 14053.84
11625: K. Ruszkiewicz - T. Pawełczyk, 8.0, SL 28NS 1 NTE C7-1 5044.23
12626: M. Matyszkiewicz - I. Płocha, 7.0, SL 29NS TD 60.00
12626: M. Matyszkiewicz - I. Płocha, 7.0, SL 30NS TD 60.00
13627: A. Dudek - Z. Szyksznian, 6.0, OP 21NS 2 SN CK= 11076.25
13627: A. Dudek - Z. Szyksznian, 6.0, OP 22NS 5 D xN SA-1 10074.67
14628: A. Sejud - J. Ujma, 21.0, SL 23NS 4 SW D2+1 65042.24
14628: A. Sejud - J. Ujma, 21.0, SL 24NS 2 SE D10= 11011.58
15632: K. Chmielewska - T. Kois, 2.5, LB/SL 25NS 2 SE C9= 11010.26
15632: K. Chmielewska - T. Kois, 2.5, LB/SL 26NS 3 NTW C9+2 6606.19
 +/-
 WYNIK45.14
 MIEJSCE620