O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 611: W. Linkiewicz - K. Wołynkiewicz, 9.0, OP, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1602: M. Zych - J. Czaja, 4.0, SL 9EW 2 CN HQ-1 5013.22
1602: M. Zych - J. Czaja, 4.0, SL 10EW 2 H xS CK-1 20085.77
2599: V. Valchev - Z. Mącior, 21.0, ZP/SL 3EW 1 NTN D5+3 18041.99
2599: V. Valchev - Z. Mącior, 21.0, ZP/SL 4EW 4 SW C7+1 65052.76
3603: W. Grabowski - J. Brachmański, 2.5, OP 7EW 3 NTN H10-3 30094.62
3603: W. Grabowski - J. Brachmański, 2.5, OP 8EW 4 SW DK+1 45042.52
4604: R. Krupiński - P. Korombel, 9.0, SL 1EW 2 SW CA+1 14064.70
4604: R. Krupiński - P. Korombel, 9.0, SL 2EW 4 SW H9+2 48091.84
5601: M. Błach - M. Duliński, 7.5, SL 5EW 2 DN CK+1 11032.14
5601: M. Błach - M. Duliński, 7.5, SL 6EW 4 SE S10= 62082.68
6593: S. Górski - A. Kazimierowicz, 9.0, OP 19EW 4 SS HK+1 45042.52
6593: S. Górski - A. Kazimierowicz, 9.0, OP 20EW 3 NTN S9= 60063.39
7589: S. Osadnik - A. Ziętek, 13.0, SL 13EW 2 HS CA+1 14015.75
7589: S. Osadnik - A. Ziętek, 13.0, SL 14EW 3 NTE C2+1 43086.84
8592: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 17EW 5 DE D7-2 10074.15
8592: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 18EW 4 SW D4-2 10031.63
9591: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 11EW 2 S xS D5-2 30064.14
9591: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 12EW 6 NTE H7-1 509.45
10594: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL 15EW 4 HN C8+3 71043.82
10594: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL 16EW 3 NTE C9+1 63057.61
11577: T. Baranowski - A. Pawlak, 22.0, OP 29NS 2 SW DJ+1 14029.47
11577: T. Baranowski - A. Pawlak, 22.0, OP 30NS 3 SW C9+1 17022.03
12576: R. Wojnarski - J. Wojnarski, 3.0, OP/- 21NS 2 SN D5-1 10030.61
12576: R. Wojnarski - J. Wojnarski, 3.0, OP/- 22NS 5 D xS SK-1 10074.67
13629: M. Jezierzański - M. Łuczków, 8.0, OP 23NS 4 SW D2+1 65042.24
13629: M. Jezierzański - M. Łuczków, 8.0, OP 24NS 2 SE H5-1 5056.71
14630: K. Śliwoń - P. Matkowski, 26.0, SL 25NS 1 NTN H5-1 5035.26
14630: K. Śliwoń - P. Matkowski, 26.0, SL 26NS 2 HW CK+2 17030.79
15631: R. Siejko - S. Merta, 0.0, 27NS 2 SN D2+1 14053.84
15631: R. Siejko - S. Merta, 0.0, 28NS 4 HE D6-3 15093.44
 +/-
 WYNIK52.02
 MIEJSCE310