O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 60: S. Wawszczyk - A. Kud, 16.0, DS/LB, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
152: S. Zimorski - M. Betliński, 3.0, DS 1EW 3 SW CA= 14064.70
152: S. Zimorski - M. Betliński, 3.0, DS 2EW 3 SW H10+2 20025.40
251: M. Ilnicki - P. Saliński, 16.0, DS 5EW 3 HE HK= 14064.42
251: M. Ilnicki - P. Saliński, 16.0, DS 6EW 4 SE S10= 62082.68
350: B. Hałaczkiewicz - B. Nowakowski, 5.5, MA/DS 9EW 3 C xN HQ-2 30097.12
350: B. Hałaczkiewicz - B. Nowakowski, 5.5, MA/DS 10EW 2 SS CA-1 10021.41
458: J. Zatorski - J. Niebudek, 6.5, DS 3EW 4 SS H2-3 15096.59
458: J. Zatorski - J. Niebudek, 6.5, DS 4EW 4 SW DA+1 65052.76
559: J. Poznar - S. Borowiec, 8.0, DS/LB 7EW 2 HE SQ= 11028.74
559: J. Poznar - S. Borowiec, 8.0, DS/LB 8EW 3 NTE DJ+1 43014.57
620: G. Bajek - J. Kurianowicz, 16.0, DS 11NS 3 NTE S4+1 43013.48
620: G. Bajek - J. Kurianowicz, 16.0, DS 12NS 4 SW HK= 42079.66
723: T. Ancypa - W. Staniszewski, 5.0, DS 13NS 2 HS CA+1 14084.25
723: T. Ancypa - W. Staniszewski, 5.0, DS 14NS 3 NTE D9-1 5089.60
822: K. Beyga - S. Kubies, 12.0, LB 15NS 4 HN S9+3 71056.18
822: K. Beyga - S. Kubies, 12.0, LB 16NS 5 HW CA= 65023.10
925: B. Wegner - R. Laskowski, 19.0, DS 17NS 3 SN C10+1 17042.26
925: B. Wegner - R. Laskowski, 19.0, DS 18NS 3 SW CJ-1 5040.29
1024: M. Rzeszutek - Z. Kunc, 16.0, DS 19NS 4 SS HK+1 45057.48
1024: M. Rzeszutek - Z. Kunc, 16.0, DS 20NS 4 SN HQ+1 65083.73
1133: Ł. Rokita - I. Szulc, 9.0, DS 21EW 2 SN D5= 11023.75
1133: Ł. Rokita - I. Szulc, 9.0, DS 22EW 5 D xS D4= 5502.49
1230: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS 25EW 2 NTN H5= 12019.08
1230: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS 26EW 2 SW CA+1 14049.21
1331: T. Włodarczak - J. Sieracki, 24.0, WP 29EW 2 SW DJ= 11041.32
1331: T. Włodarczak - J. Sieracki, 24.0, WP 30EW 2 DN D5-1 5039.18
1436: R. Rączkowski - B. Grybel, 6.0, DS 23EW 3 NTE H5-2 2006.97
1436: R. Rączkowski - B. Grybel, 6.0, DS 24EW 1 NTE S3= 9076.97
1537: A. Szuszkiewicz - M. Racewicz, 5.0, DS 27EW 2 SN S2+1 14046.16
1537: A. Szuszkiewicz - M. Racewicz, 5.0, DS 28EW 1 NTE C7-1 5055.77
 +/-
 WYNIK49.31
 MIEJSCE438