O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 586: A. Wszelaczyńska - G. Bremer, 0.0, , SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1580: M. Bąk - B. Larysz, 5.5, OP 1EW 3 SW CA= 14064.70
1580: M. Bąk - B. Larysz, 5.5, OP 2EW 2 SW H10+3 20025.40
2581: P. Bielecki - A. Spyrka, 9.0, OP 5EW 5 DN CK-2 20074.34
2581: P. Bielecki - A. Spyrka, 9.0, OP 6EW 3 NTE S10-1 10040.55
3582: M. Sachs - J. Glenz, 5.5, OP 9EW 3 NTS HJ-1 5013.22
3582: M. Sachs - J. Glenz, 5.5, OP 10EW 4 SS CA-2 20085.77
4583: J. Szagała - B. Szagała, 9.0, OP 3EW 3 CN S6+2 15062.60
4583: J. Szagała - B. Szagała, 9.0, OP 4EW 4 SW C7+1 65052.76
5584: M. Witek - C. Góra, 28.0, SL 7EW 3 HE SQ-1 10010.50
5584: M. Witek - C. Góra, 28.0, SL 8EW 2 NTE H7+3 2107.22
6578: S. Adamczyk - J. Radomski, 18.0, SL 11EW 2 DE S4+1 11042.15
6578: S. Adamczyk - J. Radomski, 18.0, SL 12EW 4 SE HK+2 48068.90
7579: Z. Słaby - J. Cebulski, 14.0, SL 15EW 6 CN S9+1 139016.18
7579: Z. Słaby - J. Cebulski, 14.0, SL 16EW 4 HW CA= 62039.96
8573: K. Góra - M. Janeczko, 14.0, SL/MP 19EW 6 SS HK-2 10097.11
8573: K. Góra - M. Janeczko, 14.0, SL/MP 20EW 4 SN HQ+1 65016.27
9574: A. Bakalarz - D. Ocylok, 9.5, SL/DS 13EW 2 SS CA= 11052.23
9574: A. Bakalarz - D. Ocylok, 9.5, SL/DS 14EW 3 NTE C8+1 43086.84
10575: E. Hamerski - A. Żółtański, 5.5, OP 17EW 4 SN H3= 42030.05
10575: E. Hamerski - A. Żółtański, 5.5, OP 18EW 3 SW D4-1 5059.71
11617: E. Szenkelbach - A. Staszek, 18.0, SL 21NS 2 SS DQ-2 2008.18
11617: E. Szenkelbach - A. Staszek, 18.0, SL 22NS 4 SE D8= 62049.34
12621: K. Cios - J. Stworzewicz, 23.0, SL 23NS 4 SE H6+2 68012.24
12621: K. Cios - J. Stworzewicz, 23.0, SL 24NS 2 SE H9-1 5056.71
13622: M. Nicieja - J. Pudlik, 14.0, SL 25NS 1 NTW S2= 9024.87
13622: M. Nicieja - J. Pudlik, 14.0, SL 26NS 3 NTW C9-1 10086.71
14623: P. Kuczera-Dyga - M. Skulimowski, 14.0, SL 27NS 2 SN S2+1 14053.84
14623: P. Kuczera-Dyga - M. Skulimowski, 14.0, SL 28NS 1 NTE C6-1 5044.23
15624: W. Wnętrzak - J. Prijma, 7.5, SL 29NS 2 SW DJ+1 14029.47
15624: W. Wnętrzak - J. Prijma, 7.5, SL 30NS 3 DN S9-2 10044.33
 +/-
 WYNIK45.21
 MIEJSCE612