O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 575: E. Hamerski - A. Żółtański, 5.5, OP, SL/87

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1577: T. Baranowski - A. Pawlak, 22.0, OP 9EW 3 HE CK= 14057.98
1577: T. Baranowski - A. Pawlak, 22.0, OP 10EW 2 SS CA= 1106.66
2631: R. Siejko - S. Merta, 0.0, 3EW 3 D xE CK-1 20039.76
2631: R. Siejko - S. Merta, 0.0, 4EW 4 SW DA+1 65052.76
3630: K. Śliwoń - P. Matkowski, 26.0, SL 7EW 2 HE D3= 11028.74
3630: K. Śliwoń - P. Matkowski, 26.0, SL 8EW 3 NTE DJ+1 43014.57
4629: M. Jezierzański - M. Łuczków, 8.0, OP 1EW 3 SE C4-1 5018.24
4629: M. Jezierzański - M. Łuczków, 8.0, OP 2EW 4 SE H9+1 45071.58
5576: R. Wojnarski - J. Wojnarski, 3.0, OP/- 5EW 5 D xN CK-2 50088.49
5576: R. Wojnarski - J. Wojnarski, 3.0, OP/- 6EW 3 NTE DK-1 10040.55
6590: J. Skwark - J. Szczerbowski, 22.0, SL 19NS 6 SN HA-1 5010.76
6590: J. Skwark - J. Szczerbowski, 22.0, SL 20NS 3 NTS D2= 60036.61
7587: J. Stokowacki - I. Kowalczyk, 26.0, SL 11NS 1 NTE H3+2 15043.46
7587: J. Stokowacki - I. Kowalczyk, 26.0, SL 12NS 4 SW S8+2 48031.10
8588: B. Gorczyca - J. Malinka, 0.5, -/SL 13NS 2 HS S4= 11047.77
8588: B. Gorczyca - J. Malinka, 0.5, -/SL 14NS 3 NTE C8= 40067.63
9585: A. Maszczyszyn - K. Gaweł, 18.0, SL 15NS 4 HN C8+2 68034.47
9585: A. Maszczyszyn - K. Gaweł, 18.0, SL 16NS 4 HW CA= 62060.04
10586: A. Wszelaczyńska - G. Bremer, 0.0, 17NS 4 SN H3= 42069.95
10586: A. Wszelaczyńska - G. Bremer, 0.0, 18NS 3 SW D4-1 5040.29
11593: S. Górski - A. Kazimierowicz, 9.0, OP 29NS 3 CS DA-2 2006.45
11593: S. Górski - A. Kazimierowicz, 9.0, OP 30NS 5 D xN SQ-2 30010.69
12594: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL 21NS 3 SN D6-2 2008.18
12594: A. Piecuch - M. Zieliński, 22.0, SL 22NS 5 D xN DJ-2 30059.84
13591: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 23NS 4 SW D2+1 65042.24
13591: M. Szymonowicz - S. Szuba, 16.0, DS 24NS 1 NTE S3= 9023.03
14592: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 25NS 1 SE C9+1 11010.26
14592: P. Klubiński - M. Rochowicz, 14.0, DS 26NS 2 HW CA+1 14050.79
15589: S. Osadnik - A. Ziętek, 13.0, SL 27NS 2 SN D2+1 14053.84
15589: S. Osadnik - A. Ziętek, 13.0, SL 28NS 3 HE D6-1 5044.23
 +/-
 WYNIK39.03
 MIEJSCE741