O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 570: G. Wołowiec - A. Górzewski, 12.0, PM, PM/129

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1563: A. Suchodolski - M. Wróblewski, 7.0, PM 9EW 3 CN HQ-2 10025.13
1563: A. Suchodolski - M. Wróblewski, 7.0, PM 10EW 3 HS CA-2 20085.77
2565: L. Piotrowski - J. Klimowski, 13.0, ZP 7EW 2 HE SQ+1 14063.52
2565: L. Piotrowski - J. Klimowski, 13.0, ZP 8EW 4 SE DJ+1 45042.52
3560: E. Wesołowska - J. Kuśmierz, 14.0, PM 5EW 4 D xN HJ= 7104.10
3560: E. Wesołowska - J. Kuśmierz, 14.0, PM 6EW 4 SE S9= 62082.68
4562: B. Dyk - A. Jasiński, 17.0, PM 3EW 3 CN H3+2 15062.60
4562: B. Dyk - A. Jasiński, 17.0, PM 4EW 4 SE DA+1 65052.76
5564: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 1EW 2 H xS SJ-2 30091.99
5564: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 2EW 4 SW H9+1 45071.58
6561: B. Tuma - K. Tuma, 1.0, PM 19EW 4 SS HK+1 45042.52
6561: B. Tuma - K. Tuma, 1.0, PM 20EW 3 NTS D2-1 10088.45
7559: A. Nosalska - A. Bunikowski, 25.0, PM 17EW 4 SN S10= 42030.05
7559: A. Nosalska - A. Bunikowski, 25.0, PM 18EW 2 NTW H4= 12085.30
8557: S. Walerowicz - K. Antas, 34.0, WP/PM 15EW 3 NTS S6+2 66074.34
8557: S. Walerowicz - K. Antas, 34.0, WP/PM 16EW 4 HW D6+2 68097.37
9558: K. Omernik - J. Kasprzak, 30.0, PM 13EW 2 HS H7= 11052.23
9558: K. Omernik - J. Kasprzak, 30.0, PM 14EW 4 HW H2-1 5010.40
10556: M. Parol - A. Kasprzak, 22.0, PM 11EW 2 DE D2+1 11042.15
10556: M. Parol - A. Kasprzak, 22.0, PM 12EW 3 NTE C8= 40015.09
11551: A. Lonski - K. Mielnik, 14.0, PM 29EW 3 SW C2= 14070.53
11551: A. Lonski - K. Mielnik, 14.0, PM 30EW 3 SW D6-2 10020.05
12549: K. Meyer - M. Pankiewicz, 6.0, PM 27EW 2 SN S3+1 14046.16
12549: K. Meyer - M. Pankiewicz, 6.0, PM 28EW 1 NTE C4-1 5055.77
13547: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 25EW 1 NTS C3-1 5064.74
13547: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 26EW 4 HW CA-2 2004.34
14548: P. Dickert - W. Harasimowicz, 5.0, ZP 23EW 4 SW D2+1 65057.76
14548: P. Dickert - W. Harasimowicz, 5.0, ZP 24EW 2 SE H5-1 5043.29
15546: B. Aleksandrowicz - B. Lipiński, 1.0, ZP 21EW 1 NTW S2-1 5047.89
15546: B. Aleksandrowicz - B. Lipiński, 1.0, ZP 22EW 4 SW HK+1 65074.54
 +/-
 WYNIK53.52
 MIEJSCE232