O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 564: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM, PM/129

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1569: W. Wiśniowska - S. Brzęcki, 0.0, 3NS 6 C xN DA-1 1006.69
1569: W. Wiśniowska - S. Brzęcki, 0.0, 4NS 4 SW C7= 62089.63
2568: J. Maruszak - J. Zgierski, 7.0, PM/- 5NS 4 H xE D8-2 30085.85
2568: J. Maruszak - J. Zgierski, 7.0, PM/- 6NS 6 SW HA-3 30097.77
3571: R. Kmiecik - G. Zborowski, 8.0, PM 7NS 2 HE SQ+1 14036.48
3571: R. Kmiecik - G. Zborowski, 8.0, PM 8NS 4 SE DJ+1 45057.48
4567: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 9NS 3 HW D10+1 17014.66
4567: W. Mączkowski - R. Leśniewski, 21.0, PM 10NS 3 SS CK-2 20014.23
5570: G. Wołowiec - A. Górzewski, 12.0, PM 1NS 2 H xS SJ-2 3008.01
5570: G. Wołowiec - A. Górzewski, 12.0, PM 2NS 4 SW H9+1 45028.42
6556: M. Parol - A. Kasprzak, 22.0, PM 13EW 2 HS CA+1 14015.75
6556: M. Parol - A. Kasprzak, 22.0, PM 14EW 4 SW CA= 42059.87
7572: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 17EW 4 S xN C10= 5908.40
7572: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 18EW 4 SW HA-1 5059.71
8558: K. Omernik - J. Kasprzak, 30.0, PM 11EW 3 NTW H9-1 5020.42
8558: K. Omernik - J. Kasprzak, 30.0, PM 12EW 4 SW HK= 42020.34
9561: B. Tuma - K. Tuma, 1.0, PM 15EW 4 HN C8+3 71043.82
9561: B. Tuma - K. Tuma, 1.0, PM 16EW 3 NTE C9+2 66092.52
10557: S. Walerowicz - K. Antas, 34.0, WP/PM 19EW 4 SS HK+1 45042.52
10557: S. Walerowicz - K. Antas, 34.0, WP/PM 20EW 3 NTS D9-1 10088.45
11553: P. Berhorst - B. Cybula, 8.0, PM 23NS 3 NTE H6-2 20093.03
11553: P. Berhorst - B. Cybula, 8.0, PM 24NS 2 SE CQ-1 5056.71
12550: R. Budzik - K. Zelga, 24.0, PM 25NS 1 NTS CQ= 9055.13
12550: R. Budzik - K. Zelga, 24.0, PM 26NS 3 NTW C10+3 6902.11
13554: A. Potyński - R. Konopka, 30.0, MA/PM 27NS 2 SN DJ+1 14053.84
13554: A. Potyński - R. Konopka, 30.0, MA/PM 28NS 2 HE D6+1 1405.77
14555: P. Suchodolski - J. Lew, 20.0, PM 29NS 1 SW DJ+2 14029.47
14555: P. Suchodolski - J. Lew, 20.0, PM 30NS 3 DN S6-2 10044.33
15552: M. Banasiński - M. Pietrzak, 16.0, PM 21NS 2 SN DJ-1 10030.61
15552: M. Banasiński - M. Pietrzak, 16.0, PM 22NS 3 NTW DA-2 20093.44
 +/-
 WYNIK45.18
 MIEJSCE616