O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 559: A. Nosalska - A. Bunikowski, 25.0, PM, PM/129

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1552: M. Banasiński - M. Pietrzak, 16.0, PM 5EW 3 HE D4-2 10041.93
1552: M. Banasiński - M. Pietrzak, 16.0, PM 6EW 4 SE HJ-2 20010.89
2555: P. Suchodolski - J. Lew, 20.0, PM 9EW 1 NTN HQ= 909.82
2555: P. Suchodolski - J. Lew, 20.0, PM 10EW 2 CE SA+3 15062.66
3554: A. Potyński - R. Konopka, 30.0, MA/PM 3EW 3 NTS D3+1 43014.44
3554: A. Potyński - R. Konopka, 30.0, MA/PM 4EW 4 SW DA+1 65052.76
4550: R. Budzik - K. Zelga, 24.0, PM 7EW 2 HE SQ+1 14063.52
4550: R. Budzik - K. Zelga, 24.0, PM 8EW 3 NTE H9+2 46071.52
5553: P. Berhorst - B. Cybula, 8.0, PM 1EW 3 SW C4= 14064.70
5553: P. Berhorst - B. Cybula, 8.0, PM 2EW 2 SE D5+4 23046.05
6565: L. Piotrowski - J. Klimowski, 13.0, ZP 15NS 3 NTS S5+2 66025.66
6565: L. Piotrowski - J. Klimowski, 13.0, ZP 16NS 4 HW CA= 62060.04
7570: G. Wołowiec - A. Górzewski, 12.0, PM 17NS 4 SN S10= 42069.95
7570: G. Wołowiec - A. Górzewski, 12.0, PM 18NS 2 NTW H4= 12014.70
8560: E. Wesołowska - J. Kuśmierz, 14.0, PM 19NS 4 SS HK+2 48096.98
8560: E. Wesołowska - J. Kuśmierz, 14.0, PM 20NS 4 SN HQ+1 65083.73
9563: A. Suchodolski - M. Wróblewski, 7.0, PM 11NS 3 NTE HA-1 5079.58
9563: A. Suchodolski - M. Wróblewski, 7.0, PM 12NS 6 SW HK= 9803.94
10562: B. Dyk - A. Jasiński, 17.0, PM 13NS 1 NTS D7+1 12072.70
10562: B. Dyk - A. Jasiński, 17.0, PM 14NS 4 SW CA= 42040.13
11549: K. Meyer - M. Pankiewicz, 6.0, PM 25EW 1 NTN H5= 9044.87
11549: K. Meyer - M. Pankiewicz, 6.0, PM 26EW 3 NTW C9+1 63087.10
12548: P. Dickert - W. Harasimowicz, 5.0, ZP 29EW 2 SW DJ+1 14070.53
12548: P. Dickert - W. Harasimowicz, 5.0, ZP 30EW 4 DN S7-1 5039.18
13551: A. Lonski - K. Mielnik, 14.0, PM 23EW 3 NTE S4-1 10018.29
13551: A. Lonski - K. Mielnik, 14.0, PM 24EW 3 HS SK-1 5071.32
14547: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 27EW 2 SN S2+1 14046.16
14547: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 28EW 1 NTE C7-1 5055.77
15572: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 21EW 2 SN D5-1 10069.39
15572: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 22EW 5 D xS S6= 5502.49
 +/-
 WYNIK49.69
 MIEJSCE413