O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 558: K. Omernik - J. Kasprzak, 30.0, PM, PM/129

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1555: P. Suchodolski - J. Lew, 20.0, PM 7EW 2 HE SQ+1 14063.52
1555: P. Suchodolski - J. Lew, 20.0, PM 8EW 4 SE S3+2 48087.93
2554: A. Potyński - R. Konopka, 30.0, MA/PM 1EW 2 SE C3+1 14064.70
2554: A. Potyński - R. Konopka, 30.0, MA/PM 2EW 4 SE HK+1 45071.58
3550: R. Budzik - K. Zelga, 24.0, PM 5EW 5 D xN CK-3 80097.09
3550: R. Budzik - K. Zelga, 24.0, PM 6EW 4 SE HJ-1 10040.55
4553: P. Berhorst - B. Cybula, 8.0, PM 9EW 3 CS HQ-2 10025.13
4553: P. Berhorst - B. Cybula, 8.0, PM 10EW 5 CE D5= 60095.04
5552: M. Banasiński - M. Pietrzak, 16.0, PM 3EW 3 CN S6+3 17045.41
5552: M. Banasiński - M. Pietrzak, 16.0, PM 4EW 4 SW DA+1 65052.76
6562: B. Dyk - A. Jasiński, 17.0, PM 17NS 3 SN C10+1 17042.26
6562: B. Dyk - A. Jasiński, 17.0, PM 18NS 4 SW HA-2 10068.37
7565: L. Piotrowski - J. Klimowski, 13.0, ZP 19NS 6 SS HK-1 5010.76
7565: L. Piotrowski - J. Klimowski, 13.0, ZP 20NS 4 SS D3+1 65083.73
8564: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 11NS 3 NTW H9-1 5079.58
8564: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 12NS 4 SW HK= 42079.66
9570: G. Wołowiec - A. Górzewski, 12.0, PM 13NS 2 HS H7= 11047.77
9570: G. Wołowiec - A. Górzewski, 12.0, PM 14NS 4 HW H2-1 5089.60
10563: A. Suchodolski - M. Wróblewski, 7.0, PM 15NS 6 CN S9= 137081.18
10563: A. Suchodolski - M. Wróblewski, 7.0, PM 16NS 6 HW CA-2 20093.70
11548: P. Dickert - W. Harasimowicz, 5.0, ZP 27EW 3 DE HJ-2 10089.02
11548: P. Dickert - W. Harasimowicz, 5.0, ZP 28EW 1 NTE C4= 9077.16
12551: A. Lonski - K. Mielnik, 14.0, PM 21EW 2 SN D6-2 20091.82
12551: A. Lonski - K. Mielnik, 14.0, PM 22EW 5 SE D2= 65074.54
13572: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 25EW 2 SE C10= 11089.74
13572: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 26EW 2 HW CA= 11026.84
14546: B. Aleksandrowicz - B. Lipiński, 1.0, ZP 29EW 3 CS DK-1 10025.00
14546: B. Aleksandrowicz - B. Lipiński, 1.0, ZP 30EW 4 DN D5-3 15073.35
15549: K. Meyer - M. Pankiewicz, 6.0, PM 23EW 4 SW D2+1 65057.76
15549: K. Meyer - M. Pankiewicz, 6.0, PM 24EW 2 SE CQ+1 14097.37
 +/-
 WYNIK67.43
 MIEJSCE3