O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 557: S. Walerowicz - K. Antas, 34.0, WP/PM, PM/129

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1550: R. Budzik - K. Zelga, 24.0, PM 1EW 2 SE C4+1 14064.70
1550: R. Budzik - K. Zelga, 24.0, PM 2EW 4 SW H9+1 45071.58
2553: P. Berhorst - B. Cybula, 8.0, PM 5EW 3 H xE D8-1 10041.93
2553: P. Berhorst - B. Cybula, 8.0, PM 6EW 4 SE HJ-1 10040.55
3552: M. Banasiński - M. Pietrzak, 16.0, PM 9EW 3 HW H3= 14057.98
3552: M. Banasiński - M. Pietrzak, 16.0, PM 10EW 2 DW S6+1 11033.42
4555: P. Suchodolski - J. Lew, 20.0, PM 3EW 3 CN H5+1 13081.63
4555: P. Suchodolski - J. Lew, 20.0, PM 4EW 5 D xN CK-1 2006.17
5554: A. Potyński - R. Konopka, 30.0, MA/PM 7EW 2 HE SQ= 11028.74
5554: A. Potyński - R. Konopka, 30.0, MA/PM 8EW 4 SE DJ+1 45042.52
6560: E. Wesołowska - J. Kuśmierz, 14.0, PM 11NS 3 NTW SJ-1 5079.58
6560: E. Wesołowska - J. Kuśmierz, 14.0, PM 12NS 6 SW HK-2 10095.54
7563: A. Suchodolski - M. Wróblewski, 7.0, PM 13NS 2 HS H7+1 14084.25
7563: A. Suchodolski - M. Wróblewski, 7.0, PM 14NS 4 HW C5-1 5089.60
8570: G. Wołowiec - A. Górzewski, 12.0, PM 15NS 3 NTS S6+2 66025.66
8570: G. Wołowiec - A. Górzewski, 12.0, PM 16NS 4 HW D6+2 6802.63
9565: L. Piotrowski - J. Klimowski, 13.0, ZP 17NS 4 SN S10= 42069.95
9565: L. Piotrowski - J. Klimowski, 13.0, ZP 18NS 4 SW D4-2 10068.37
10564: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 19NS 4 SS HK+1 45057.48
10564: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 20NS 3 NTS D9-1 10011.55
11547: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 21EW 4 CW H5-3 1501.72
11547: J. Kajzer - W. Kasperek, 10.0, PM 22EW 4 SE HK+1 65074.54
12546: B. Aleksandrowicz - B. Lipiński, 1.0, ZP 25EW 1 NTS CQ+2 15013.95
12546: B. Aleksandrowicz - B. Lipiński, 1.0, ZP 26EW 2 HE CJ+2 17069.21
13549: K. Meyer - M. Pankiewicz, 6.0, PM 29EW 2 SW DJ= 11041.32
13549: K. Meyer - M. Pankiewicz, 6.0, PM 30EW 4 HN S4-3 15073.35
14572: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 23EW 6 SW D2-1 10018.29
14572: D. Zieliński - L. Suszka, 9.0, PM 24EW 2 SE CQ-1 5043.29
15551: A. Lonski - K. Mielnik, 14.0, PM 27EW 2 SN S3+1 14046.16
15551: A. Lonski - K. Mielnik, 14.0, PM 28EW 3 HE D6-2 10025.07
 +/-
 WYNIK48.69
 MIEJSCE462