O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 552: M. Banasiński - M. Pietrzak, 16.0, PM, PM/129

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1559: A. Nosalska - A. Bunikowski, 25.0, PM 5NS 3 HE D4-2 10058.07
1559: A. Nosalska - A. Bunikowski, 25.0, PM 6NS 4 SE HJ-2 20089.11
2556: M. Parol - A. Kasprzak, 22.0, PM 7NS 2 HE SQ+1 14036.48
2556: M. Parol - A. Kasprzak, 22.0, PM 8NS 2 SW DK+3 20095.93
3557: S. Walerowicz - K. Antas, 34.0, WP/PM 9NS 3 HW H3= 14042.02
3557: S. Walerowicz - K. Antas, 34.0, WP/PM 10NS 2 DW S6+1 11066.58
4561: B. Tuma - K. Tuma, 1.0, PM 1NS 3 SW CK-1 5081.76
4561: B. Tuma - K. Tuma, 1.0, PM 2NS 4 SW H2+1 45028.42
5558: K. Omernik - J. Kasprzak, 30.0, PM 3NS 3 CN S6+3 17054.59
5558: K. Omernik - J. Kasprzak, 30.0, PM 4NS 4 SW DA+1 65047.24
6543: M. Całka - K. Drobiniak, 8.0, PM 15EW 4 HN C8+2 68065.53
6543: M. Całka - K. Drobiniak, 8.0, PM 16EW 5 HE S7+1 68097.37
7544: J. Sikora - M. Sikora, 9.0, PM 19EW 6 SS HK-1 5089.24
7544: J. Sikora - M. Sikora, 9.0, PM 20EW 4 SN DJ= 62047.77
8545: K. Gierulski - A. Betliński, 8.0, PM 13EW 2 CS S4+1 11052.23
8545: K. Gierulski - A. Betliński, 8.0, PM 14EW 4 HW DA-1 5010.40
9541: K. Sikorski - A. Zaleski, 28.0, PM 17EW 3 SN S10+1 17057.74
9541: K. Sikorski - A. Zaleski, 28.0, PM 18EW 3 SW D4-1 5059.71
10542: Ł. Gackowski - S. Bubka, 4.5, PM 11EW 3 NTE D9= 40073.30
10542: Ł. Gackowski - S. Bubka, 4.5, PM 12EW 3 NTE D2= 40015.09
11565: L. Piotrowski - J. Klimowski, 13.0, ZP 25EW 3 DS S10-1 5064.74
11565: L. Piotrowski - J. Klimowski, 13.0, ZP 26EW 2 HW CK= 11026.84
12562: B. Dyk - A. Jasiński, 17.0, PM 29EW 2 SE DJ+1 14070.53
12562: B. Dyk - A. Jasiński, 17.0, PM 30EW 5 C xN DQ-4 80099.21
13563: A. Suchodolski - M. Wróblewski, 7.0, PM 23EW 4 SW D2+1 65057.76
13563: A. Suchodolski - M. Wróblewski, 7.0, PM 24EW 2 SE H5-1 5043.29
14560: E. Wesołowska - J. Kuśmierz, 14.0, PM 27EW 2 SN DJ+1 14046.16
14560: E. Wesołowska - J. Kuśmierz, 14.0, PM 28EW 3 HE D6-2 10025.07
15564: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 21EW 2 SN DJ-1 10069.39
15564: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 22EW 3 NTW DA-2 2006.56
 +/-
 WYNIK55.94
 MIEJSCE139