O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 550: R. Budzik - K. Zelga, 24.0, PM, PM/129

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1557: S. Walerowicz - K. Antas, 34.0, WP/PM 1NS 2 SE C4+1 14035.30
1557: S. Walerowicz - K. Antas, 34.0, WP/PM 2NS 4 SW H9+1 45028.42
2561: B. Tuma - K. Tuma, 1.0, PM 3NS 3 NTS H5+2 46093.96
2561: B. Tuma - K. Tuma, 1.0, PM 4NS 4 SW DA+1 65047.24
3558: K. Omernik - J. Kasprzak, 30.0, PM 5NS 5 D xN CK-3 8002.91
3558: K. Omernik - J. Kasprzak, 30.0, PM 6NS 4 SE HJ-1 10059.45
4559: A. Nosalska - A. Bunikowski, 25.0, PM 7NS 2 HE SQ+1 14036.48
4559: A. Nosalska - A. Bunikowski, 25.0, PM 8NS 3 NTE H9+2 46028.48
5556: M. Parol - A. Kasprzak, 22.0, PM 9NS 3 CN HQ-2 10074.87
5556: M. Parol - A. Kasprzak, 22.0, PM 10NS 5 CW S9= 6004.96
6541: K. Sikorski - A. Zaleski, 28.0, PM 11EW 3 HW SJ-1 5020.42
6541: K. Sikorski - A. Zaleski, 28.0, PM 12EW 3 NTE H7+2 46051.31
7542: Ł. Gackowski - S. Bubka, 4.5, PM 15EW 4 HN C2+3 71043.82
7542: Ł. Gackowski - S. Bubka, 4.5, PM 16EW 5 HW CA-1 10017.78
8543: M. Całka - K. Drobiniak, 8.0, PM 19EW 4 SN HA+1 45042.52
8543: M. Całka - K. Drobiniak, 8.0, PM 20EW 4 SN SA+1 65016.27
9544: J. Sikora - M. Sikora, 9.0, PM 13EW 2 HS H5= 11052.23
9544: J. Sikora - M. Sikora, 9.0, PM 14EW 4 HW CA-1 5010.40
10545: K. Gierulski - A. Betliński, 8.0, PM 17EW 4 S xN S10-1 10091.34
10545: K. Gierulski - A. Betliński, 8.0, PM 18EW 4 SW CJ-2 10031.63
11560: E. Wesołowska - J. Kuśmierz, 14.0, PM 21EW 2 SN D6-1 10069.39
11560: E. Wesołowska - J. Kuśmierz, 14.0, PM 22EW 5 D xS SK-1 10025.33
12564: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 25EW 1 NTS CQ= 9044.87
12564: Z. Prasek - R. Krawczyk, 10.0, PM 26EW 3 NTW C10+3 69097.89
13565: L. Piotrowski - J. Klimowski, 13.0, ZP 29EW 2 SW DJ+1 14070.53
13565: L. Piotrowski - J. Klimowski, 13.0, ZP 30EW 4 D xN S7-2 30089.31
14562: B. Dyk - A. Jasiński, 17.0, PM 23EW 4 SW D2+1 65057.76
14562: B. Dyk - A. Jasiński, 17.0, PM 24EW 2 SE CQ-1 5043.29
15563: A. Suchodolski - M. Wróblewski, 7.0, PM 27EW 4 SN S2-1 5094.44
15563: A. Suchodolski - M. Wróblewski, 7.0, PM 28EW 1 NTE C7-1 5055.77
 +/-
 WYNIK47.95
 MIEJSCE502