O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 54: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
150: B. Hałaczkiewicz - B. Nowakowski, 5.5, MA/DS 5EW 4 HE D8-1 5051.72
150: B. Hałaczkiewicz - B. Nowakowski, 5.5, MA/DS 6EW 4 SE HJ-1 10040.55
258: J. Zatorski - J. Niebudek, 6.5, DS 9EW 2 HW D7+1 14057.98
258: J. Zatorski - J. Niebudek, 6.5, DS 10EW 2 DW S5+2 13041.64
359: J. Poznar - S. Borowiec, 8.0, DS/LB 3EW 3 D xE CK-2 5002.49
359: J. Poznar - S. Borowiec, 8.0, DS/LB 4EW 4 SW C7+1 65052.76
452: S. Zimorski - M. Betliński, 3.0, DS 7EW 2 NTS D5-2 20090.55
452: S. Zimorski - M. Betliński, 3.0, DS 8EW 3 NTE DJ+1 43014.57
551: M. Ilnicki - P. Saliński, 16.0, DS 1EW 4 D xS HK-1 10034.65
551: M. Ilnicki - P. Saliński, 16.0, DS 2EW 3 SW H9+2 20025.40
625: B. Wegner - R. Laskowski, 19.0, DS 15NS 3 NTS S7+2 66025.66
625: B. Wegner - R. Laskowski, 19.0, DS 16NS 4 NTE CJ= 63042.39
724: M. Rzeszutek - Z. Kunc, 16.0, DS 17NS 4 DE SA= 1303.02
724: M. Rzeszutek - Z. Kunc, 16.0, DS 18NS 2 SW D4= 11019.55
820: G. Bajek - J. Kurianowicz, 16.0, DS 19NS 4 SS HK+1 45057.48
820: G. Bajek - J. Kurianowicz, 16.0, DS 20NS 3 NTS D2+2 66095.67
923: T. Ancypa - W. Staniszewski, 5.0, DS 11NS 3 D xE S3= 4706.68
923: T. Ancypa - W. Staniszewski, 5.0, DS 12NS 3 NTE D10+3 49015.35
1022: K. Beyga - S. Kubies, 12.0, LB 13NS 2 HS S8= 11047.77
1022: K. Beyga - S. Kubies, 12.0, LB 14NS 3 NTE C8+1 43013.16
1131: T. Włodarczak - J. Sieracki, 24.0, WP 25EW 1 NTE C10= 9075.13
1131: T. Włodarczak - J. Sieracki, 24.0, WP 26EW 3 NTW CA+1 63087.10
1236: R. Rączkowski - B. Grybel, 6.0, DS 29EW 3 SW DJ-1 10013.03
1236: R. Rączkowski - B. Grybel, 6.0, DS 30EW 3 NTW D4= 40093.40
1337: A. Szuszkiewicz - M. Racewicz, 5.0, DS 23EW 6 SW D2-1 10018.29
1337: A. Szuszkiewicz - M. Racewicz, 5.0, DS 24EW 1 NTE S3= 9076.97
1433: Ł. Rokita - I. Szulc, 9.0, DS 27EW 2 SN D2+1 14046.16
1433: Ł. Rokita - I. Szulc, 9.0, DS 28EW 1 NTE C7-2 10025.07
1530: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS 21EW 4 HE SK-3 1501.72
1530: W. Pytka - S. Sulima, 4.5, DS 22EW 6 D xN SA-3 50046.59
 +/-
 WYNIK40.75
 MIEJSCE722