O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 520: W. Chodziński - J. Jarząbek, 12.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1511: D. Smulski - A. Janda, 9.0, PK 3NS 3 CN DA+2 15037.40
1511: D. Smulski - A. Janda, 9.0, PK 4NS 6 SW C7-2 20099.34
2510: J. Zawada - P. Zawada, 26.0, PK/MA 17NS 4 SN H3= 42069.95
2510: J. Zawada - P. Zawada, 26.0, PK/MA 18NS 4 SW HA-2 10068.37
3517: A. Byzdra - J. Sączawa, 12.0, PK 13EW 3 NTS S8-2 20095.93
3517: A. Byzdra - J. Sączawa, 12.0, PK 14EW 4 SW DA= 42059.87
4513: Z. Niziołek - Z. Kozioł, 6.5, PK 11NS 3 DE S3= 11057.85
4513: Z. Niziołek - Z. Kozioł, 6.5, PK 12NS 6 SW HK= 9803.94
5516: E. Strzyż - R. Zdon, 10.0, PK 15NS 4 HN C8+3 71056.18
5516: E. Strzyż - R. Zdon, 10.0, PK 16NS 5 HW CA-1 10082.22
6508: J. Znamirowski - M. Pietraszek, 33.0, PK 19NS 4 SS HK+1 45057.48
6508: J. Znamirowski - M. Pietraszek, 33.0, PK 20NS 4 SN HQ+1 65083.73
7519: J. Czaykowski - S. Skowron, 24.0, PK 29NS 2 S xW D7= 6703.29
7519: J. Czaykowski - S. Skowron, 24.0, PK 30NS 3 S xW DA= 5302.24
8521: R. Kwiatkowski - B. Kruczek, 15.0, PK 1EW 3 SE C2= 14064.70
8521: R. Kwiatkowski - B. Kruczek, 15.0, PK 2EW 3 SW H9+2 20025.40
9509: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 23EW 4 SW D2+2 68087.76
9509: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 24EW 2 SE H5-1 5043.29
10514: J. Szczerba - J. Kadula, 16.0, PK 21EW 1 SN C3= 8044.06
10514: J. Szczerba - J. Kadula, 16.0, PK 22EW 5 S xE HK= 85096.32
11512: Z. Baryła - A. Ankiersztejn, 8.0, PK 25EW 3 H xN C5-1 10080.53
11512: Z. Baryła - A. Ankiersztejn, 8.0, PK 26EW 2 HW CK+1 14049.21
12515: T. Szemraj - J. Wrona, 10.0, PK 7EW 2 HE SQ+1 14063.52
12515: T. Szemraj - J. Wrona, 10.0, PK 8EW 4 SE DJ+1 45042.52
13518: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 5EW 2 DN CQ+1 11032.14
13518: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 6EW 4 SE HJ-1 10040.55
14522: K. Dziok - T. Ukraiński, 21.0, PK 27EW 2 SN DJ+1 14046.16
14522: K. Dziok - T. Ukraiński, 21.0, PK 28EW 2 HE D6= 11085.70
15507: J. Turecki - J. Gąsiorek, 6.5, PK 9NS 3 CN HQ-2 10074.87
15507: J. Turecki - J. Gąsiorek, 6.5, PK 10NS 4 CW C5+1 15037.34
 +/-
 WYNIK56.40
 MIEJSCE122