O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 517: A. Byzdra - J. Sączawa, 12.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1510: J. Zawada - P. Zawada, 26.0, PK/MA 5NS 5 D xN CK-2 50011.51
1510: J. Zawada - P. Zawada, 26.0, PK/MA 6NS 4 SE HJ= 62017.32
2513: Z. Niziołek - Z. Kozioł, 6.5, PK 9NS 2 HW D10+1 14042.02
2513: Z. Niziołek - Z. Kozioł, 6.5, PK 10NS 4 CW S5+1 15037.34
3520: W. Chodziński - J. Jarząbek, 12.0, PK 13NS 3 NTS S8-2 2004.07
3520: W. Chodziński - J. Jarząbek, 12.0, PK 14NS 4 SW DA= 42040.13
4516: E. Strzyż - R. Zdon, 10.0, PK 23NS 4 SW H7+2 68012.24
4516: E. Strzyż - R. Zdon, 10.0, PK 24NS 3 SE H5-2 10086.97
5518: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 25EW 2 NTS S10-3 15098.29
5518: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 26EW 2 HW CA+2 17069.21
6521: R. Kwiatkowski - B. Kruczek, 15.0, PK 17EW 4 S xN C10-1 10091.34
6521: R. Kwiatkowski - B. Kruczek, 15.0, PK 18EW 3 S xW D2= 53099.21
7511: D. Smulski - A. Janda, 9.0, PK 15EW 6 CN D4= 137018.82
7511: D. Smulski - A. Janda, 9.0, PK 16EW 4 HW D3+2 68097.37
8509: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 19EW 4 SS H4+1 45042.52
8509: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 20EW 3 NTS C2= 60063.39
9512: Z. Baryła - A. Ankiersztejn, 8.0, PK 1EW 2 SE C4+1 14064.70
9512: Z. Baryła - A. Ankiersztejn, 8.0, PK 2EW 3 SW H10+2 20025.40
10515: T. Szemraj - J. Wrona, 10.0, PK 29EW 3 SW DJ= 14070.53
10515: T. Szemraj - J. Wrona, 10.0, PK 30EW 3 DN D5-1 5039.18
11522: K. Dziok - T. Ukraiński, 21.0, PK 21EW 2 SN HK= 11023.75
11522: K. Dziok - T. Ukraiński, 21.0, PK 22EW 5 SE D7-1 10012.21
12519: J. Czaykowski - S. Skowron, 24.0, PK 3NS 3 CN H5+2 15037.40
12519: J. Czaykowski - S. Skowron, 24.0, PK 4NS 4 SW DA+1 65047.24
13508: J. Znamirowski - M. Pietraszek, 33.0, PK 27NS 3 SN S3= 14053.84
13508: J. Znamirowski - M. Pietraszek, 33.0, PK 28NS 2 HE D6-1 5044.23
14507: J. Turecki - J. Gąsiorek, 6.5, PK 11NS 2 NTE H3+2 18039.53
14507: J. Turecki - J. Gąsiorek, 6.5, PK 12NS 7 NT xE H7-2 30099.74
15514: J. Szczerba - J. Kadula, 16.0, PK 7EW 2 HE SQ+1 14063.52
15514: J. Szczerba - J. Kadula, 16.0, PK 8EW 3 D xN HA-4 80099.47
 +/-
 WYNIK51.75
 MIEJSCE326