O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 512: Z. Baryła - A. Ankiersztejn, 8.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1516: E. Strzyż - R. Zdon, 10.0, PK 7EW 4 H xE SQ-3 8000.00
1516: E. Strzyż - R. Zdon, 10.0, PK 8EW 3 NTE DJ+1 43014.57
2521: R. Kwiatkowski - B. Kruczek, 15.0, PK 5EW 5 D xN CK-2 50088.49
2521: R. Kwiatkowski - B. Kruczek, 15.0, PK 6EW 3 NTE D2= 60070.08
3519: J. Czaykowski - S. Skowron, 24.0, PK 9EW 3 DW S5= 11036.91
3519: J. Czaykowski - S. Skowron, 24.0, PK 10EW 3 HS CK= 1401.57
4507: J. Turecki - J. Gąsiorek, 6.5, PK 21EW 1 SS DQ= 8044.06
4507: J. Turecki - J. Gąsiorek, 6.5, PK 22EW 6 DN D9-2 10025.33
5510: J. Zawada - P. Zawada, 26.0, PK/MA 19EW 4 SS HK+1 45042.52
5510: J. Zawada - P. Zawada, 26.0, PK/MA 20EW 4 SS D2= 62047.77
6522: K. Dziok - T. Ukraiński, 21.0, PK 11EW 3 DE S2= 11042.15
6522: K. Dziok - T. Ukraiński, 21.0, PK 12EW 3 NTE H7+1 43028.87
7514: J. Szczerba - J. Kadula, 16.0, PK 23NS 4 NTE H5-1 10081.71
7514: J. Szczerba - J. Kadula, 16.0, PK 24NS 2 SE H5-1 5056.71
8518: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 17NS 4 DE SA= 1303.02
8518: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 18NS 4 SW HA-3 15090.03
9517: A. Byzdra - J. Sączawa, 12.0, PK 1NS 2 SE C4+1 14035.30
9517: A. Byzdra - J. Sączawa, 12.0, PK 2NS 3 SW H10+2 20074.60
10509: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 27EW 2 SN S2+2 17010.98
10509: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 28EW 1 HE D6+1 11085.70
11520: W. Chodziński - J. Jarząbek, 12.0, PK 25NS 3 H xN C5-1 10019.47
11520: W. Chodziński - J. Jarząbek, 12.0, PK 26NS 2 HW CK+1 14050.79
12508: J. Znamirowski - M. Pietraszek, 33.0, PK 29NS 2 SW D10= 11058.68
12508: J. Znamirowski - M. Pietraszek, 33.0, PK 30NS 4 D xN S7-3 5004.62
13515: T. Szemraj - J. Wrona, 10.0, PK 3NS 3 CN H5+3 17054.59
13515: T. Szemraj - J. Wrona, 10.0, PK 4NS 6 S xW H10-1 20099.34
14511: D. Smulski - A. Janda, 9.0, PK 13NS 2 HS S4+1 14084.25
14511: D. Smulski - A. Janda, 9.0, PK 14NS 4 SW DA= 42040.13
15513: Z. Niziołek - Z. Kozioł, 6.5, PK 15EW 6 CN C9+1 139016.18
15513: Z. Niziołek - Z. Kozioł, 6.5, PK 16EW 3 NTE D4-2 2006.30
 +/-
 WYNIK43.82
 MIEJSCE658