O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 509: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1519: J. Czaykowski - S. Skowron, 24.0, PK 15EW 3 NTS S6+4 72023.55
1519: J. Czaykowski - S. Skowron, 24.0, PK 16EW 4 HW CA= 62039.96
2507: J. Turecki - J. Gąsiorek, 6.5, PK 13EW 2 HS CA+1 14015.75
2507: J. Turecki - J. Gąsiorek, 6.5, PK 14EW 4 HW H10-1 5010.40
3522: K. Dziok - T. Ukraiński, 21.0, PK 5EW 5 D xN HJ-1 20074.34
3522: K. Dziok - T. Ukraiński, 21.0, PK 6EW 3 NTE D2= 60070.08
4511: D. Smulski - A. Janda, 9.0, PK 17NS 4 SN H2= 42069.95
4511: D. Smulski - A. Janda, 9.0, PK 18NS 4 SW H6-1 5040.29
5515: T. Szemraj - J. Wrona, 10.0, PK 11NS 3 NTE S2-1 5079.58
5515: T. Szemraj - J. Wrona, 10.0, PK 12NS 3 NTE C8+1 43071.13
6514: J. Szczerba - J. Kadula, 16.0, PK 25NS 3 S xE C10-1 20091.84
6514: J. Szczerba - J. Kadula, 16.0, PK 26NS 2 HE C2+2 17030.79
7521: R. Kwiatkowski - B. Kruczek, 15.0, PK 21EW 2 SN CK= 11023.75
7521: R. Kwiatkowski - B. Kruczek, 15.0, PK 22EW 5 SW DK-1 10012.21
8517: A. Byzdra - J. Sączawa, 12.0, PK 19NS 4 SS H4+1 45057.48
8517: A. Byzdra - J. Sączawa, 12.0, PK 20NS 3 NTS C2= 60036.61
9520: W. Chodziński - J. Jarząbek, 12.0, PK 23NS 4 SW D2+2 68012.24
9520: W. Chodziński - J. Jarząbek, 12.0, PK 24NS 2 SE H5-1 5056.71
10512: Z. Baryła - A. Ankiersztejn, 8.0, PK 27NS 2 SN S2+2 17089.02
10512: Z. Baryła - A. Ankiersztejn, 8.0, PK 28NS 1 HE D6+1 11014.30
11508: J. Znamirowski - M. Pietraszek, 33.0, PK 7NS 2 HE D2+1 14036.48
11508: J. Znamirowski - M. Pietraszek, 33.0, PK 8NS 3 NTE H7+3 4901.44
12510: J. Zawada - P. Zawada, 26.0, PK/MA 9EW 3 HW D10= 14057.98
12510: J. Zawada - P. Zawada, 26.0, PK/MA 10EW 4 CW H3= 13041.64
13513: Z. Niziołek - Z. Kozioł, 6.5, PK 1EW 3 D xN SK-1 10034.65
13513: Z. Niziołek - Z. Kozioł, 6.5, PK 2EW 3 SW H10+2 20025.40
14518: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 29EW 2 S xW DJ= 67096.71
14518: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 30EW 4 DN S6-1 5039.18
15516: E. Strzyż - R. Zdon, 10.0, PK 3EW 3 CN DA+2 15062.60
15516: E. Strzyż - R. Zdon, 10.0, PK 4EW 4 SW H10+1 65052.76
 +/-
 WYNIK45.63
 MIEJSCE602