O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 507: J. Turecki - J. Gąsiorek, 6.5, PK, PK/118

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1522: K. Dziok - T. Ukraiński, 21.0, PK 1EW 2 SE C4= 11039.63
1522: K. Dziok - T. Ukraiński, 21.0, PK 2EW 4 SW H10= 42055.79
2509: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 13NS 2 HS CA+1 14084.25
2509: T. Marut - J. Słonina, 0.0, PK 14NS 4 HW H10-1 5089.60
3513: Z. Niziołek - Z. Kozioł, 6.5, PK 7NS 3 SW DA+1 17012.60
3513: Z. Niziołek - Z. Kozioł, 6.5, PK 8NS 3 D xN SK-4 8000.53
4512: Z. Baryła - A. Ankiersztejn, 8.0, PK 21NS 1 SS DQ= 8055.94
4512: Z. Baryła - A. Ankiersztejn, 8.0, PK 22NS 6 DN D9-2 10074.67
5519: J. Czaykowski - S. Skowron, 24.0, PK 17EW 4 SN C10= 42030.05
5519: J. Czaykowski - S. Skowron, 24.0, PK 18EW 4 H xN DQ-1 20097.37
6515: T. Szemraj - J. Wrona, 10.0, PK 15NS 4 HN C8+3 71056.18
6515: T. Szemraj - J. Wrona, 10.0, PK 16NS 5 HW CA-1 10082.22
7518: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 19NS 4 SN D5+1 45057.48
7518: S. Drobot - R. Przybyło, 16.0, PK 20NS 3 NTS D2= 60036.61
8510: J. Zawada - P. Zawada, 26.0, PK/MA 23NS 4 SE S7+1 65042.24
8510: J. Zawada - P. Zawada, 26.0, PK/MA 24NS 1 NTE SA+1 1204.21
9521: R. Kwiatkowski - B. Kruczek, 15.0, PK 3NS 4 CN H6= 13018.37
9521: R. Kwiatkowski - B. Kruczek, 15.0, PK 4NS 4 SE S8+2 6803.41
10508: J. Znamirowski - M. Pietraszek, 33.0, PK 5EW 3 NTN HJ= 6007.01
10508: J. Znamirowski - M. Pietraszek, 33.0, PK 6EW 3 NTE HJ= 60070.08
11511: D. Smulski - A. Janda, 9.0, PK 27EW 4 SN DJ-1 5094.44
11511: D. Smulski - A. Janda, 9.0, PK 28EW 4 SN HA-2 20098.03
12516: E. Strzyż - R. Zdon, 10.0, PK 25EW 1 NTS S6= 9044.87
12516: E. Strzyż - R. Zdon, 10.0, PK 26EW 2 HW CA+1 14049.21
13514: J. Szczerba - J. Kadula, 16.0, PK 29EW 3 SW C3= 14070.53
13514: J. Szczerba - J. Kadula, 16.0, PK 30EW 4 DN SQ-1 5039.18
14517: A. Byzdra - J. Sączawa, 12.0, PK 11EW 2 NTE H3+2 18060.47
14517: A. Byzdra - J. Sączawa, 12.0, PK 12EW 7 NT xE H7-2 3000.26
15520: W. Chodziński - J. Jarząbek, 12.0, PK 9EW 3 CN HQ-2 10025.13
15520: W. Chodziński - J. Jarząbek, 12.0, PK 10EW 4 CW C5+1 15062.66
 +/-
 WYNIK48.77
 MIEJSCE457