O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 406: A. Owoc - Z. Gędłek, 7.5, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
19428: Ł. Baniak - M. Dominik, 3.0, MP 1NS 4 DxN DA-4 8000.53
19428: Ł. Baniak - M. Dominik, 3.0, MP 2NS 4 SW HT+1 45028.42
19428: Ł. Baniak - M. Dominik, 3.0, MP 3NS 5 CN H7= 40069.55
19431: J. Nowakowski - M. Tuszyński, 8.0, MP 4NS 5 SW DA= 65047.24
19431: J. Nowakowski - M. Tuszyński, 8.0, MP 5NS 4 DxN CQ-1 20025.66
19431: J. Nowakowski - M. Tuszyński, 8.0, MP 6NS 4 SE DK= 62017.32
19430: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 7NS 3 HE SQ= 14036.48
19430: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 8NS 4 SE DJ+1 45057.48
19430: W. Skoś - E. Somogyi, 3.5, MP 9NS 2 HW D7+2 17014.66
19425: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 10NS 3 CE SA+2 15037.34
19425: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 11NS 3 NTW SJ-1 5079.58
19425: J. Gurgul - J. Brózda, 9.0, MP 12NS 4 NTE H6= 43071.13
19424: T. Biernat - J. Kalinowski, 19.0, MP 13NS 2 HS SA= 11047.77
19424: T. Biernat - J. Kalinowski, 19.0, MP 14NS 3 NTE C2= 40067.63
19424: T. Biernat - J. Kalinowski, 19.0, MP 15NS 6 HN C8+1 146095.66
19427: S. Lampa - W. Igła, 2.0, MP 16NS 4 HW CA= 62060.04
19427: S. Lampa - W. Igła, 2.0, MP 17NS 4 SN DA= 42069.95
19427: S. Lampa - W. Igła, 2.0, MP 18NS 4 SW D4-3 15090.03
19426: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 19NS 4 SS HK+1 45057.48
19426: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 20NS 4 SS D2= 62052.23
19426: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 21NS 4 SN D6-4 4002.24
19421: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.5, MP 22NS 6 SE D6-1 10087.79
19421: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.5, MP 23NS 6 SW D2= 14301.45
19421: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.5, MP 24NS 2 SE CQ+1 1402.63
19420: P. Mrukot - W. Garncarz, 3.0, MP 25EW 1 NTS C3= 9044.87
19420: P. Mrukot - W. Garncarz, 3.0, MP 26EW 2 HW CA+2 17069.21
19420: P. Mrukot - W. Garncarz, 3.0, MP 27EW 2 SN S3+1 14046.16
19423: G. Plutecka - A. Plutecki, 3.0, MP 28EW 4 HE S6-2 10025.07
19423: G. Plutecka - A. Plutecki, 3.0, MP 29EW 3 SW CJ-1 10013.03
19423: G. Plutecka - A. Plutecki, 3.0, MP 30EW 2 DN S6+1 11011.08
 +/-
 WYNIK44.32
 MIEJSCE647