O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 403: R. Czeryna - E. Powązka, 0.0, MP, MP/40

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
15424: T. Biernat - J. Kalinowski, 19.0, MP 1NS 4 SE C4-1 5081.76
15424: T. Biernat - J. Kalinowski, 19.0, MP 2NS 4 SE HT+2 4808.16
15424: T. Biernat - J. Kalinowski, 19.0, MP 3NS 5 CN DA= 40069.55
15427: S. Lampa - W. Igła, 2.0, MP 4NS 4 SW DA+1 65047.24
15427: S. Lampa - W. Igła, 2.0, MP 5NS 3 NTN HJ-1 10042.06
15427: S. Lampa - W. Igła, 2.0, MP 6NS 4 SW CJ-1 10059.45
15426: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 7NS 2 NTS H2-5 5001.97
15426: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 8NS 3 NTE H7+3 4901.44
15426: P. Kuc-Dzierżawski - T. Stryszawski, 16.0, MP 9NS 2 HW CA+1 14042.02
15421: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.5, MP 10NS 2 DW S5+1 11066.58
15421: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.5, MP 11NS 4 HW SJ-2 10093.06
15421: A. Klimkowicz - A. Brodowski, 3.5, MP 12NS 3 NTE H3+1 43071.13
15420: P. Mrukot - W. Garncarz, 3.0, MP 13NS 2 NTS S4= 12072.70
15420: P. Mrukot - W. Garncarz, 3.0, MP 14NS 5 SE H4-1 5089.60
15420: P. Mrukot - W. Garncarz, 3.0, MP 15NS 4 HN C8+3 71056.18
15423: G. Plutecka - A. Plutecki, 3.0, MP 16NS 6 SW CA-1 10082.22
15423: G. Plutecka - A. Plutecki, 3.0, MP 17NS 4 DW SK-1 5021.13
15423: G. Plutecka - A. Plutecki, 3.0, MP 18NS 4 SW D5-2 10068.37
15422: A. Wodyński - A. Paja, 8.0, MP 19NS 4 SS HK+1 45057.48
15422: A. Wodyński - A. Paja, 8.0, MP 20NS 2 NTS S2= 12019.29
15422: A. Wodyński - A. Paja, 8.0, MP 21NS 2 SN C3= 11076.25
15418: J. Rżewski - M. Tomana, 6.5, MP 22NS 4 SE D8+1 65025.46
15418: J. Rżewski - M. Tomana, 6.5, MP 23NS 6 SE H5= 14301.45
15418: J. Rżewski - M. Tomana, 6.5, MP 24NS 2 SE CQ-1 5056.71
15419: S. Osmenda - B. Pasich, 2.0, MP 25EW 2 NTW D7-3 3003.29
15419: S. Osmenda - B. Pasich, 2.0, MP 26EW 2 HW CA+1 14049.21
15419: S. Osmenda - B. Pasich, 2.0, MP 27EW 1 NTS D6+1 12075.66
15416: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 28EW 4 CS SJ= 13012.21
15416: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 29EW 2 SW DJ+1 14070.53
15416: P. Gałek - R. Synowiec, 16.0, MP 30EW 4 DN SQ-1 5039.18
 +/-
 WYNIK48.71
 MIEJSCE461