O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 376: A. Marciniak - I. Zielińska, 10.0, MA, MA/65

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1375: W. Skupiński - J. Dankowski, 3.0, MA 4NS 4 SW C6+1 65047.24
1375: W. Skupiński - J. Dankowski, 3.0, MA 5NS 4 H xE D8-3 50091.14
1375: W. Skupiński - J. Dankowski, 3.0, MA 6NS 3 SW CJ-1 10059.45
2377: A. Amrozy - L. Szeląg, 8.0, MA 7EW 3 CS H2-2 20090.55
2377: A. Amrozy - L. Szeląg, 8.0, MA 8EW 3 NTE DJ+1 43014.57
2377: A. Amrozy - L. Szeląg, 8.0, MA 9EW 3 HW D10= 14057.98
3372: J. Wiśniewska - S. Wiśniewski, 6.0, MA 16NS 4 HW CA= 62060.04
3372: J. Wiśniewska - S. Wiśniewski, 6.0, MA 17NS 5 DE SA-1 5021.13
3372: J. Wiśniewska - S. Wiśniewski, 6.0, MA 18NS 3 SE D4-1 5040.29
4374: L. Łuniewski - M. Maszenda, 15.0, MA 25NS 3 HN C5= 14085.13
4374: L. Łuniewski - M. Maszenda, 15.0, MA 26NS 2 HE CJ+1 14050.79
4374: L. Łuniewski - M. Maszenda, 15.0, MA 27NS 2 SN H3+1 14053.84
5381: W. Jeleniewicz - H. Robak, 1.5, MA 19NS 4 SS HK+1 45057.48
5381: W. Jeleniewicz - H. Robak, 1.5, MA 20NS 3 D xE CK= 6700.39
5381: W. Jeleniewicz - H. Robak, 1.5, MA 21NS 2 SN H8= 11076.25
6378: W. Gardziński - E. Gardzińska, 3.5, MA 1EW 4 SE C4-1 5018.24
6378: W. Gardziński - E. Gardzińska, 3.5, MA 2EW 3 SW H10+2 20025.40
6378: W. Gardziński - E. Gardzińska, 3.5, MA 3EW 3 CN DA+2 15062.60
7370: A. Sokołowski - D. Piotrkiewicz, 5.0, MA 28EW 3 HW D6-1 5055.77
7370: A. Sokołowski - D. Piotrkiewicz, 5.0, MA 29EW 2 SW DJ= 11041.32
7370: A. Sokołowski - D. Piotrkiewicz, 5.0, MA 30EW 3 DN D5-2 10055.67
8382: L. Dzieńkowski - K. Falkowski, 12.0, MA 22EW 5 D xN SA-1 10025.33
8382: L. Dzieńkowski - K. Falkowski, 12.0, MA 23EW 3 NTE H6= 60033.16
8382: L. Dzieńkowski - K. Falkowski, 12.0, MA 24EW 2 SE S2-1 5043.29
9379: L. Pęcherzewski - B. Krzewski, 16.0, MA 13NS 2 HS S4= 11047.77
9379: L. Pęcherzewski - B. Krzewski, 16.0, MA 14NS 2 SW DA+2 17077.89
9379: L. Pęcherzewski - B. Krzewski, 16.0, MA 15NS 4 HN D4+1 65016.84
10380: R. Maszenda - P. Nowak, 8.0, MA 10EW 2 NTE SK= 12037.86
10380: R. Maszenda - P. Nowak, 8.0, MA 11EW 1 NTE S4+2 15056.54
10380: R. Maszenda - P. Nowak, 8.0, MA 12EW 3 NTE H7+2 46051.31
 +/-
 WYNIK48.51
 MIEJSCE473