O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 374: L. Łuniewski - M. Maszenda, 15.0, MA, MA/65

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1370: A. Sokołowski - D. Piotrkiewicz, 5.0, MA 10NS 2 SS CA-1 10078.59
1370: A. Sokołowski - D. Piotrkiewicz, 5.0, MA 11NS 3 DE S4-1 5079.58
1370: A. Sokołowski - D. Piotrkiewicz, 5.0, MA 12NS 4 NTE H7+2 49015.35
2372: J. Wiśniewska - S. Wiśniewski, 6.0, MA 19NS 4 SS HK+1 45057.48
2372: J. Wiśniewska - S. Wiśniewski, 6.0, MA 20NS 4 SS D7= 62052.23
2372: J. Wiśniewska - S. Wiśniewski, 6.0, MA 21NS 1 NTW S2= 9046.70
3381: W. Jeleniewicz - H. Robak, 1.5, MA 13NS 2 HS CA= 11047.77
3381: W. Jeleniewicz - H. Robak, 1.5, MA 14NS 3 NTE H4= 40067.63
3381: W. Jeleniewicz - H. Robak, 1.5, MA 15NS 3 NTS S5+2 66025.66
4376: A. Marciniak - I. Zielińska, 10.0, MA 25EW 3 HN C5= 14014.87
4376: A. Marciniak - I. Zielińska, 10.0, MA 26EW 2 HE CJ+1 14049.21
4376: A. Marciniak - I. Zielińska, 10.0, MA 27EW 2 SN H3+1 14046.16
5378: W. Gardziński - E. Gardzińska, 3.5, MA 22EW 4 SE C9+1 65074.54
5378: W. Gardziński - E. Gardzińska, 3.5, MA 23EW 4 SE HQ+1 65057.76
5378: W. Gardziński - E. Gardzińska, 3.5, MA 24EW 2 NTS SQ-4 20098.68
6382: L. Dzieńkowski - K. Falkowski, 12.0, MA 16EW 4 HW H2= 62039.96
6382: L. Dzieńkowski - K. Falkowski, 12.0, MA 17EW 4 SN H3= 42030.05
6382: L. Dzieńkowski - K. Falkowski, 12.0, MA 18EW 4 SW HA-2 10031.63
7379: L. Pęcherzewski - B. Krzewski, 16.0, MA 7NS 2 HE SQ= 11071.26
7379: L. Pęcherzewski - B. Krzewski, 16.0, MA 8NS 4 SE C8+2 48012.07
7379: L. Pęcherzewski - B. Krzewski, 16.0, MA 9NS PASSN = 089.00
8380: R. Maszenda - P. Nowak, 8.0, MA 4EW 5 SW DA= 65052.76
8380: R. Maszenda - P. Nowak, 8.0, MA 5EW 5 D xN CQ-2 50088.49
8380: R. Maszenda - P. Nowak, 8.0, MA 6EW 4 SE S10= 62082.68
9373: K. Fleming - G. Zgorzelski, 10.0, MA 28NS 3 HE D6-2 10074.93
9373: K. Fleming - G. Zgorzelski, 10.0, MA 29NS 3 CS DA-2 2006.45
9373: K. Fleming - G. Zgorzelski, 10.0, MA 30NS 4 DN D5-3 15026.65
10375: W. Skupiński - J. Dankowski, 3.0, MA 1EW 3 SW CK-1 5018.24
10375: W. Skupiński - J. Dankowski, 3.0, MA 2EW 4 SW H10+2 48091.84
10375: W. Skupiński - J. Dankowski, 3.0, MA 3EW 3 NTS D3+1 43014.44
 +/-
 WYNIK51.42
 MIEJSCE340