O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 373: K. Fleming - G. Zgorzelski, 10.0, MA, MA/65

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1371: T. Gawroński - J. Maszenda, 7.5, MA 16NS 3 NTE C7+2 6607.48
1371: T. Gawroński - J. Maszenda, 7.5, MA 17NS 4 SN H8= 42069.95
1371: T. Gawroński - J. Maszenda, 7.5, MA 18NS 4 SW HA-2 10068.37
2381: W. Jeleniewicz - H. Robak, 1.5, MA 10NS 2 HS CA= 11093.34
2381: W. Jeleniewicz - H. Robak, 1.5, MA 11NS 3 DE S4-1 5079.58
2381: W. Jeleniewicz - H. Robak, 1.5, MA 12NS 3 NTE H7+1 43071.13
3375: W. Skupiński - J. Dankowski, 3.0, MA 22EW 4 SE D3+1 65074.54
3375: W. Skupiński - J. Dankowski, 3.0, MA 23EW 4 SE C2+1 65057.76
3375: W. Skupiński - J. Dankowski, 3.0, MA 24EW 2 SE H3-1 5043.29
4377: A. Amrozy - L. Szeląg, 8.0, MA 19EW 4 SS HK+1 45042.52
4377: A. Amrozy - L. Szeląg, 8.0, MA 20EW 4 SS D2= 62047.77
4377: A. Amrozy - L. Szeląg, 8.0, MA 21EW 2 SS CA-1 10069.39
5382: L. Dzieńkowski - K. Falkowski, 12.0, MA 13EW 2 HS CA+1 14015.75
5382: L. Dzieńkowski - K. Falkowski, 12.0, MA 14EW 4 HW CA= 42059.87
5382: L. Dzieńkowski - K. Falkowski, 12.0, MA 15EW 4 HN D8+1 65083.16
6379: L. Pęcherzewski - B. Krzewski, 16.0, MA 4NS 4 SW H2+2 6803.41
6379: L. Pęcherzewski - B. Krzewski, 16.0, MA 5NS 3 H xE D8-1 10058.07
6379: L. Pęcherzewski - B. Krzewski, 16.0, MA 6NS 4 SE C7= 62017.32
7380: R. Maszenda - P. Nowak, 8.0, MA 1EW 3 SW CK+1 17089.24
7380: R. Maszenda - P. Nowak, 8.0, MA 2EW 3 SW H9+2 20025.40
7380: R. Maszenda - P. Nowak, 8.0, MA 3EW 1 NTN D5+3 18041.99
8372: J. Wiśniewska - S. Wiśniewski, 6.0, MA 25NS 3 HS CQ-2 10019.47
8372: J. Wiśniewska - S. Wiśniewski, 6.0, MA 26NS 2 HW CA+1 14050.79
8372: J. Wiśniewska - S. Wiśniewski, 6.0, MA 27NS 3 SN S2-1 505.56
9374: L. Łuniewski - M. Maszenda, 15.0, MA 28EW 3 HE D6-2 10025.07
9374: L. Łuniewski - M. Maszenda, 15.0, MA 29EW 3 CS DA-2 20093.55
9374: L. Łuniewski - M. Maszenda, 15.0, MA 30EW 4 DN D5-3 15073.35
10369: J. Słomski - J. Pęcherzewska, 5.0, MA 7NS 2 HE SQ+1 14036.48
10369: J. Słomski - J. Pęcherzewska, 5.0, MA 8NS 2 SW HJ+3 20095.93
10369: J. Słomski - J. Pęcherzewska, 5.0, MA 9NS 3 CN HQ-2 10074.87
 +/-
 WYNIK53.15
 MIEJSCE244