O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 369: J. Słomski - J. Pęcherzewska, 5.0, MA, MA/65

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
1382: L. Dzieńkowski - K. Falkowski, 12.0, MA 1EW 4 SE C4-2 1004.73
1382: L. Dzieńkowski - K. Falkowski, 12.0, MA 2EW 2 SW H9+2 1708.16
1382: L. Dzieńkowski - K. Falkowski, 12.0, MA 3EW 5 CN DA= 40030.45
2379: L. Pęcherzewski - B. Krzewski, 16.0, MA 22NS 4 SW HK+1 65025.46
2379: L. Pęcherzewski - B. Krzewski, 16.0, MA 23NS 3 NTW H6-1 10081.71
2379: L. Pęcherzewski - B. Krzewski, 16.0, MA 24NS 2 SE H5-1 5056.71
3380: R. Maszenda - P. Nowak, 8.0, MA 19EW 4 SS HA+1 45042.52
3380: R. Maszenda - P. Nowak, 8.0, MA 20EW 3 NTS D2+2 6604.33
3380: R. Maszenda - P. Nowak, 8.0, MA 21EW 2 SN C3+1 1405.01
4378: W. Gardziński - E. Gardzińska, 3.5, MA 13NS 1 NTS S4+1 12072.70
4378: W. Gardziński - E. Gardzińska, 3.5, MA 14NS 3 NTE C3+1 43013.16
4378: W. Gardziński - E. Gardzińska, 3.5, MA 15NS 3 HN C4+4 2608.82
5370: A. Sokołowski - D. Piotrkiewicz, 5.0, MA 16EW 4 HW DQ+1 65076.90
5370: A. Sokołowski - D. Piotrkiewicz, 5.0, MA 17EW 3 SN H3+1 17057.74
5370: A. Sokołowski - D. Piotrkiewicz, 5.0, MA 18EW 3 SW CJ-1 5059.71
6375: W. Skupiński - J. Dankowski, 3.0, MA 25NS 2 NTN C3-1 5035.26
6375: W. Skupiński - J. Dankowski, 3.0, MA 26NS 2 HW CJ+1 14050.79
6375: W. Skupiński - J. Dankowski, 3.0, MA 27NS 2 SN D4+1 14053.84
7377: A. Amrozy - L. Szeląg, 8.0, MA 4NS 5 SW DA= 65047.24
7377: A. Amrozy - L. Szeląg, 8.0, MA 5NS 4 DN HJ-1 10042.06
7377: A. Amrozy - L. Szeląg, 8.0, MA 6NS 4 SE C7-1 10059.45
8381: W. Jeleniewicz - H. Robak, 1.5, MA 28NS 3 HW DA= 1405.77
8381: W. Jeleniewicz - H. Robak, 1.5, MA 29NS 3 SW C3= 14029.47
8381: W. Jeleniewicz - H. Robak, 1.5, MA 30NS 2 DS S6= 9074.93
9371: T. Gawroński - J. Maszenda, 7.5, MA 10EW 3 SS CJ-2 20085.77
9371: T. Gawroński - J. Maszenda, 7.5, MA 11EW 3 NTW SJ= 40073.30
9371: T. Gawroński - J. Maszenda, 7.5, MA 12EW 4 SE HK-1 509.45
10373: K. Fleming - G. Zgorzelski, 10.0, MA 7EW 2 HE SQ+1 14063.52
10373: K. Fleming - G. Zgorzelski, 10.0, MA 8EW 2 SW HJ+3 2004.07
10373: K. Fleming - G. Zgorzelski, 10.0, MA 9EW 3 CN HQ-2 10025.13
 +/-
 WYNIK40.27
 MIEJSCE730