O Podkowę Kasztanki Marszałka

Niedziela, 11 listopada 2018

Wyniki z 30 ośrodków

do wyników...

Historia pary nr 36: R. Rączkowski - B. Grybel, 6.0, DS, DS/72

Kliknij na nazwiska, żeby obejrzeć historię, lub na numer rozdania, żeby obejrzeć protokół.
Kliknij na nagłówki kolumn, żeby zmienić sortowanie.
rundaprzeciwnicyrozd.liniakontraktrozg.wistlewzapis%
140: D. Hołyś - P. Zborowski, 3.0, DS 7NS 2 HE SQ= 11071.26
140: D. Hołyś - P. Zborowski, 3.0, DS 8NS 3 NTE DJ+1 43085.43
241: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 9NS 3 HW D7= 14042.02
241: M. Turska-Marcinowska - A. Marcinowski, 14.0, DS 10NS 3 H xS CK-2 5007.57
335: L. Grakowicz - F. Miazga, 5.0, DS 1NS 4 SE C4-2 10095.27
335: L. Grakowicz - F. Miazga, 5.0, DS 2NS 2 SW SQ+4 23053.95
434: Z. Ciereszko - Z. Samek, 18.0, DS 3NS 3 NTS H2+1 43085.56
434: Z. Ciereszko - Z. Samek, 18.0, DS 4NS 4 SE HA+1 65047.24
539: R. Księżopolski - G. Debita, 7.0, DS 5NS 4 H xE SA-1 10058.07
539: R. Księżopolski - G. Debita, 7.0, DS 6NS 4 SE DK-4 40099.74
646: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 17NS 4 SN C10-1 5014.70
646: A. Poziemski - S. Bałdysz, 8.0, DS 18NS 4 SW HA-2 10068.37
747: C. Bałdysz - T. Berg, 21.0, DS 19NS 4 SN H10+1 45057.48
747: C. Bałdysz - T. Berg, 21.0, DS 20NS 3 NTS S2-1 10011.55
848: T. Cymbalista - L. Kurzeja, 7.0, DS 11NS 2 DE D9+1 11057.85
848: T. Cymbalista - L. Kurzeja, 7.0, DS 12NS 3 NTE H7+2 46048.69
949: A. Jankowska - T. Struzik, 8.0, DS 13NS 2 HS CA-1 10013.78
949: A. Jankowska - T. Struzik, 8.0, DS 14NS 4 SW CA= 42040.13
1053: P. Górzyński - P. Grocholski, 4.0, DS 15NS 5 HN C8+2 71056.18
1053: P. Górzyński - P. Grocholski, 4.0, DS 16NS 5 HW CA-1 10082.22
1155: A. Janiak - P. Birowski, 4.5, DS 27NS 2 SN DJ+2 17089.02
1155: A. Janiak - P. Birowski, 4.5, DS 28NS 3 HE D6-1 5044.23
1254: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 29NS 3 SW DJ-1 10086.97
1254: J. Gładysz - M. Kowalczyk, 17.0, DS 30NS 3 NTW D4= 4006.60
1361: A. Łada - P. Ziółek, 2.0, DS/- 21NS 2 SN D6= 11076.25
1361: A. Łada - P. Ziółek, 2.0, DS/- 22NS 5 D xN SA-1 10074.67
1460: S. Wawszczyk - A. Kud, 16.0, DS/LB 23NS 3 NTE H5-2 20093.03
1460: S. Wawszczyk - A. Kud, 16.0, DS/LB 24NS 1 NTE S3= 9023.03
1556: E. Wójcik - Z. Połeć, 2.0, DS/- 25NS 1 NTS S10= 9055.13
1556: E. Wójcik - Z. Połeć, 2.0, DS/- 26NS 2 HW CK= 11073.16
 +/-
 WYNIK57.31
 MIEJSCE99